آخرین فرصت مجدد برای ثبت نام در آزمون جامع علوم پایه و پیش کارورزی

به گزارش بلاگ سان، مهلت ثبت نام آزمون های پیش کارورزی، علوم پایه (رشته های پزشکی و دندان پزشکی) و جامع داروسازی (۱۸۰ واحدی)، تا روز سه شنبه، ۲۵ بهمن تمدید گردید.

آخرین فرصت مجدد برای ثبت نام در آزمون جامع علوم پایه و پیش کارورزی
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، آزمون های پیش کارورزی، علوم پایه (رشته های پزشکی و دندان پزشکی) و جامع داروسازی (۱۸۰ واحدی) ۱۱ اسفندماه برگزار می گردد.
داوطلبانی که در مرکز خدمات آموزشی، پرونده خود را ایجاد کرده اند، باید قبل از ثبت نام در این آزمون که از راه سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی صورت می گیرد، با رفتن به قسمت پرداخت هزینه، مبلغ ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال را به صورت اینترنتی پرداخت کنند.
متقاضیان شرکت در این آزمون، بعد از پرداخت هزینه شرکت در این آزمون باید با در دست داشتن پرینت پرداخت هزینه، یک قطعه عکس و کارت ملی به دانشگاه های علوم پزشکی برگزارکننده آزمون های جامع مراجعه نموده و فرآیند ثبت نام را تکمیل کنند.
برمبنای اعلام دکتر محمدمهدی نوروز شمسی، رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی؛ داوطلبان شرکت در آزمون های پیش کارورزی، علوم پایه (رشته های پزشکی و دندان پزشکی) و جامع داروسازی (۱۸۰ واحدی) موظف می باشند که در دانشگاه محل تحصیل خود در این آزمون ها شرکت نمایند. بر این اساس، هیچ یک از داوطلبان حق میهمان شدن در سایر دانشگاه ها را ندارند. داوطلبان در شرایط اضطراری مانند شکستگی دست یا پا، حاملگی یا موارد مشابه و در صورت موافقت دانشگاه میهمان می توانند یک دانشگاه را بعنوان حوزه امتحانی خود انتخاب کنند.
پیش از تمدید مهلت ثبت نام، نام نویسی در آزمون های پیش کارورزی، علوم پایه (رشته های پزشکی و دندان پزشکی) و جامع داروسازی (۱۸۰ واحدی) از روز دوشنبه ۱۰ بهمن ماه شروع شده بود و تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه ۱۹ بهمن ماه ادامه داشت.
منبع:

1401/11/23
14:38:32
0.0 / 5
423
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog