رئیس اداره امور اجتماعی سازمان فرهنگی، اجتماعی شهرداری اصفهان:

۳۵هنرمند در کارگاه طراحی پوستر با مبحث جوانی جمعیت رقابت می کنند

به گزارش بلاگ سان، رئیس اداره امور اجتماعی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان از رقابت ۳۵ هنرمند کشوری و استانی در کارگاه طراحی پوستر و اکران شهری با مبحث جوانی جمعیت خبرداد.

۳۵هنرمند در کارگاه طراحی پوستر با مبحث جوانی جمعیت رقابت می کنند

هادی سینایی در حاشیه ویژه برنامه طراحی گرافیک و کارتون با مبحث جوانی جمعیت در گفتگو با خبرنگار مهر عنوان کرد: هدف از برگزاری این کارگاه تولید محتوای فنی در رابطه با جوانی جمعیت و تعالی خانواده است.
وی تصریح کرد: در فضای مجازی و اجتماعی کارهای فنی هنرمندانه در زمینه اهمیت جوانی جمعیت و خانواده وجود ندارد و با برگزاری این کارگاه سعی شده که آثاری خلق شود که با زبان هنر و گرافیک برخی موانع و گره های ذهنی جامعه را در حوزه جوانی جمعیت القا کند.
رئیس اداره امور اجتماعی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان اضافه کرد: در این کارگاه، ۳۵ هنرمند طراح استانی و کشوری طی سه روز با یکدیگر رقابت می کنند و در انتها بهترین آثار برگزیده خواهند شد. آثار منتخب از هنرمندان خریداری و در سطح شهر نصب خواهند شد.
سینایی اظهار داشت: جوانی جمعیت، مطالبه از مسؤلان در این عرصه، مشکلات فرزند آوری و تعالی خانواده، تک فرزندی و چاله های جمعیتی و پنجره جمعیتی و سالمند مبحث طراحی گرافیکی و کارتونی این دوره است.1401/12/15
13:25:19
0.0 / 5
376
تگهای خبر: برنامه , فرهنگی , گرافیك , هنر
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
sunblog