رئیس دانشگاه علوم پزشكی هوشمند :

استفاده از تکنولوژی های جدید به افزایش کیفیت آموزش کمک می کند

به گزارش بلاگ سان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی هوشمند اظهار داشت: استفاده از تکنولوژی های جدید مانند حقیقت افزوده می تواند به افزایش کیفیت آموزش مجازی کمک نماید.

استفاده از تکنولوژی های جدید به افزایش کیفیت آموزش کمک می کند
دکتر آرش خجسته در گفت و گو با ایسنا، درباره توسعه بکارگیری فناوری در آموزش اظهار داشت: آموزش مجازی علوم پزشکی در دوران کرونا به سبب همه گیری این بیماری پیشرفت قابل قبولی داشت. سامانه هایی که در دانشگاه دانشگاه علوم پزشکی هوشمند افتتاح شد که با بهره گیری از یان سامانه ها توانستیم از تمام کشور در حوزه آموزش مجازی حمایت نماییم.
وی با اعلان اینکه آموزش مجازی صرف در رشته های مهارتی مانند پزشکی و دندان پزشکی امکان پذیر نیست، اظهار داشت: باید خودرا آماده نماییم اگر با یک همه گیری همچون کرونا در سالهای آتی مواجه شدیم، بتوانیم از آموزش ترکیبی بهره ببریم.
رییس دانشگاه علوم پزشکی هوشمند با تأکید بر ضرورت ارتقاء روش های آموزش ترکیبی، گفت: استفاده از تکنولوژی های جدید مانند واقعیت افزوده می تواند به افزایش کیفیت آموزش مجازی کمک نماید. در نخستین مرحله، لابراتوار واقعیت افزوده را در دانشگاه علوم پزشک هوشمند راه اندازی کرده ایم اما به جهت اینکه این لابراتوار بتواند بطور کامل در اختیار دانشجویان قرار گیرد، می بایست زیرساخت های لازم مانند انیترنت پرسرعت فراهم گردد تا این لابراتوار برای تمام دانشجویان مفید باشد.
دکتر خجسته اظهار داشت: در دسترس بودن لابراتوار واقعیت افزوده برای دانشجویان جزو برنامه ریزی های کوتاه مدت ما بود که توانستیم این لابراتوار را راه اندازی نماییم. گسترش لابراتوار واقعیت افزوده بمنظور در دسترس بود آن برای تمام دانشجویان جزو برنامه های طولانی مدت است.
منبع:

1402/02/14
15:11:27
0.0 / 5
376
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog