آغاز نام نویسی آزمون دکتری تخصصی رشته های علوم پزشکی از هفته آینده

بلاگ سان: به گزارش بلاگ سان، فرصت ثبت نام آزمون دکتری تخصصیˮPh.Dˮ و دکتری تخصصی پژوهشی/ فناوری محوری و ˮPh.Dˮ رشته های علوم پایه پزشکی و بهداشت و تخصصی و دندان پزشکی از هفته آتی شروع می شود.

آغاز نام نویسی آزمون دکتری تخصصی رشته های علوم پزشکی از هفته آینده
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، فرصت ۹ روزه ثبت نام در آزمون پذیرش دانشجو در مقطع دکتری تخصصی و دکتری تخصصی پژوهشی/ فناوری محور رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی و دندانپزشکی از روز دوشنبه ۲۲ خردادماه شروع می شود و در روز ۳۰ خرداد تمام می شود.
طبق تقویم آزمون های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، آزمون دکتری تخصصی و دکتری تخصصی پژوهشی/ فناوری محور رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی و دندانپزشکی در روز ۴ آبان ماه برگزار می گردد.
ثبت نام در این آزمون به صورت اینترنتی و از راه سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی صورت می گیرد.
برپایه اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی، هزینه ثبت نام آزمون کتبی مبلغ ۳ میلیون و ۷۵۰ هزار ریال و هزینه استفاده از خدمات پیامکی ۳۰ هزار ریال است. داوطلبان باید با رفتن به سایت این مرکز نسبت به خرید کارت اعتباری به مبلغ ۳ میلیون و ۷۸۰ هزار ریال (۳۷۸ هزار تومان) و دریافت کد پرداخت جهت ثبت نام آزمون اقدام نمایند.
دارا بودن دانشنامه کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) مرتبط یا دکتری عمومی (پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، دامپزشکی و علوم آزمایشگاهی) از شروط الزامی شرکت در این آزمون است.
دارندگان مدارک معادل کارشناسی ارشد و کارشناسی ارشد آموزش محور مجاز به شرکت در آزمون دکتری تخصصی نیستند.1402/03/19
14:15:58
0.0 / 5
324
تگهای خبر: آموزش , اینترنت , خدمات , رمان
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog