برای جشن مهمونی ۱۰ كیلومتری؛

ایجاد بزرگترین شهربازی دنیا

به گزارش بلاگ سان، دبیر اجرایی کارگروه شهربازی مهمونی ۱۰ کیلومتری اظهار داشت: با عنایت به پیشبینی های انجام شده حدود یک میلیون کودک در مهمونی ۱۰ کیلومتری حضور دارند که برای آنها بزرگترین شهربازی دنیا را راه اندازی می نماییم

ایجاد بزرگترین شهربازی دنیا
حامد بزم شاهی دبیر اجرایی کارگروه شهربازی جشن مهمونی ۱۰ کیلومتری در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به این که جشن عید غدیر سال قبل با حضور کودکان پرشور شد؛ اظهار داشت: استقبال خانواده ها پارسال به خاطر حضور کودکان ۸ تا ۱۵ سال بود که حضور پرشوری داشتند. بزم شاهی با اشاره به اینکه برای سال جاری در نظر گرفتیم که سراسر ۱۰ کیلومتر مسیر مهمونی ده کیلومتری را به شهربازی تبدیل کنیم؛ اظهار داشت: سال قبل غرفه های خاصی برای بازی کودکان در نظر گرفته شده بود اما سال جاری سراسر لاین وسط خیابان انقلاب که لاین بی آر تی است با وسایل بازی پر شده و به شکلی شهربازی راه اندازی خواهد شد. وی با اشاره به اینکه وسایل بازی مختلفی را برای این جشن در نظر گرفتیم؛ اظهار داشت: بیشترین وسایل بازی که داریم قلعه بادی است که نزدیک به ۲۵۰ قلعه بادی در راه نصب خواهد شد. بیشتر از ۱۰۰ استخر توپ خواهیم داشت و ترامپولین را داریم که در سایزها و ابعاد مختلف به تعداد ۴۵۰ دستگاه در راه قرار داده خواهد شد. دبیر اجرایی کارگروه شهربازی جشن مهمونی ۱۰ کیلومتری اضافه کرد: وسایل بازی دیگری مثل ایر هاکی، فوتبال دستی و سایر وسایل بازی دیگری که متنوع است به این وسایل بازی اضافه خواهد شد. بزم شاهی با تکیه بر این که اصل هدف ما و مخاطبین هدف ما کودکان خردسال هستند؛ اظهار داشت: وسایل بازی ما همچون قلعه بادی هم برای همین قشر کودک و خردسال در نظر گرفته شده است. وی با اشاره به اینکه پیشبینی می نماییم میزان حضور کودکان در این جشن زیاد باشد اظهار داشت: اگر در نظر بگیریم که ۵ میلیون نفر در جشن مهمونی ده کلیومتری شرکت داشته باشند؛ ۲۰ درصد از این افراد کودک هستند که عدد بزرگی است و پوشش دادن و خدمت رسانی به این تعداد از کودکان کار بزرگی است. بزم شاهی اظهار داشت: حداکثر ظرفیتی را که می توانیم پای این کار خواهیم آورد و امیدواریم هر کودکی که در جشن حضور دارد بتواند از وسایل بازی استفاده نماید. به سبب این که مسیر طولانی است و مدت زمان جشن هم زیاد است امیدواریم که هر کودکی که در این جشن حضور پیدا می کند بتواند به اندازه کافی از وسایل بازی مدنظر خود استفاده نماید.
بزم شاهی در مورد تأمین نیروی انسانی مورد نیاز برای برگزاری این جشن هم اظهار داشت: تأمین خادم از نکاتی است که باید به آن توجه داشته باشیم برای مثال هر استخر توپ نیازمند یک مسئول است یا قلعه بادی به دو نفر نیرو نیاز دارد تا کودکی صدمه نبیند. یا حفظ نظم برای بازی بچه ها ضروری می باشد. به صورت تقریبی ما به پنج هزار نفر نیرو نیاز داریم تا امنیت و نظم جشن را حفظ نماییم. دبیر اجرایی کارگروه شهربازی جشن مهمونی ۱۰ کیلومتری اظهار داشت: هم اکنون ثبت نام خادمین را مخصوصاً از بین خواهران انجام داده ایم. افراد زیادی می خواهند بعنوان خادم در این بازی ها شرکت نمایند که این هم از اتفاقات دیگری است که در این جشن شاهد می باشیم. بزم شاهی ضمن اشاره به بحث تأمین برق برای برگزاری این جشن اظهار داشت: بیشتر این وسایل بازی همچون قلعه بادی و ایرهاکی نیازمند برق است. تقریبا ۳۲۰ نقطه هدف گذاری شده است تا برق آن تأمین شود و هماهنگی های لازم برای تأمین برق حداقل ۳۲۰ نقطه از این مسیر صورت گرفته است. وی با تکیه بر این که عمده اقدامات ما در این جشن مردمی است اظهار داشت: برگزاری تجهیزات و جمع کردن آن به طور عمده توسط نیروهای مردمی صورت می گیرد و این اتفاقی است که به لحاظ زیرساختی اقدام بزرگی است. بزم شاهی تصریح کرد: در طول مسیر هم هدایایی مثل اسباب بازی و عروسک به کودکان داده خواهد شد.


منبع:

1402/04/14
12:35:37
0.0 / 5
385
تگهای خبر: بازی , دستگاه , شركت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog