معاون شهردار تهران خبر داد

قرارداد 28هزار میلیارد تومانی شهرداری تهران برای خرید3000 اتوبوس

به گزارش بلاگ سان، معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران از انعقاد قرارداد ۲۸ هزار میلیارد تومان برای خرید ۳۰۰۰ دستگاه اتوبوس اطلاع داد.

قرارداد 28هزار میلیارد تومانی شهرداری تهران برای خرید3000 اتوبوس
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، لطف ا... فروزنده با اشاره به اینکه اداره مناسب شهر یکی از مواردی است که می تواند امید را به جامعه نوید دهد و اعتماد شهروندان به مدیریت را به دنبال داشته باشد، اظهار داشت: نقش و اثر مدیریت شهری بسیار فراتر از انجام امور روزمره می باشد، مدیریت شهری می تواند اعتماد و امید اجتماعی را در مردم تقویت کند و زمینه ساز تحولات اجتماعی و فرهنگی باشد، همینطور بایستی تلاش نماییم نقاط مثبت را ترویج دهیم.
وی ضمن اشاره به این که در دو سال گذشته اتفاقات بزرگی در مدیریت شهری رخ داده است، اضافه کرد: نقش معاونت مالی نقش مهمی است، باید شناخت کافی نسبت به برنامه ها و سیاست هایی که شورای شهر می گذارد چه در چارچوب برنامه ۴ ساله و بودجه سالیانه و ذیل آن شهردار، وجود داشته باشد. یکی از اصول مدیریتی بحث شناخت اهداف، توافق و باور آن است و این هدف در گروی کار «گروهی و خرد جمعی» شکل می گیرد.
فروزنده با تاکید بر انضباط مالی در شهرداری خاطرنشان کرد: الان معاونت مالی روز به روز به سمت نظم و انضباط مالی گامهای مثبتی برداشته که همچون آن میتوان به ایجاد خزانه واحد و اقدامات موثری که در امور مجامع رخ داده، اشاره نمود.
معاون شهردار تهران در ادامه به ایجاد همدلی بیشتر از پیش در بین کارکنان و مدیران شهرداری تهران اظهار نمود: در مجموعه بزرگ شهرداری تهران اگر نیروی انسانی بانشاط، با انگیزه و نسبت به مسائل روشن باشد، بسیار مثمر ثمر می باشند و ایجاد نشاط در امور کارها، به حرکت درآمدن پروژه های راکد گذشته، ایجاد زیرساخت در حوزه حمل و نقل، توسعه فضای سبز و بوستان ها و تغییراتی که در سیستم پسماند و خدمات الکترونیک ایجاد شده، تمامی این امور نشان داده است که شهرداری تبدیل به کارگاه شده، ما باید خودمان بررسی نماییم که نقش ما در این سیستم چه می باشد و روز به روز در تحقق اهداف مجموعه مدیریت شهری گامهای مثبت برداریم.
بنابر اعلام روابط عمومی معاونت مالی و اقتصاد شهری، فروزنده اضافه کرد: امروز ما توانستیم فاینانس ۷۹۱ واگن را باز نماییم. همینطور تکمیل خط ۷ مترو، بهره برداری از ۳ بزرگراه شهید شوشتری، بروجردی و یادگار امام، انعقاد قرارداد ۲۸ هزار میلیارد تومان برای خرید ۳ هزار دستگاه اتوبوس و همینطور در حوزه مشارکت ها، ۵۰ طرح که در گذشته قفل شده بوده به ثمر نشسته و تحقق این امر به جز همدلی ممکن نیست. همه مدیران و کارکنان باید در برابر وظایف محوله احساس مسئولیت کنند و روند پیشرفت امور را پیگیری نمایند و هر کسی به اندازه خود باید مسئولیت بپذیرد و جوابگو باشد.
منبع:

1402/07/08
14:39:24
0.0 / 5
259
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
sunblog