بازدید زاکانی از پروژه مسیر طبیعت در اراضی عباس آباد

به گزارش بلاگ سان، شهردار تهران بامداد امروز (پنجشنبه 13 مهر) از پروژه «مسیر طبیعت» بازدید کرد و مدیرعامل شرکت نوسازی عباس آباد، گزارشی از اقدامات انجام شده روند جاری این پروژه بیان نمود.

بازدید زاکانی از پروژه مسیر طبیعت در اراضی عباس آباد
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، علیرضا زاکانی شهردار تهران، صارمی معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران، حجازی مدیر عامل شرکت نوسازی عباس آباد، روحانی شهرداری منطقه ۶ تهران به همراه برخی دیگر از مدیران شهری آخرین وضعیت پیشرفت پروژه مسیر طبیعت را بصورت میدانی بررسی کردند.

سید محمد حسین حجازی در این بازدید اعلام نمود: روند جاری پروژه «مسیر طبیعت» سرعت گرفته و فازبندی های آن در دستور کار قرار گرفته است تا به پیشنهادات عملیاتی برسیم.

او درباره ی انتخاب نام این پروژه نیز مطرح کرد: در این زمینه اولین جلسه با حضور اعضای شورای نامگذاری حداد عادل، حجت و صادقی برگزار و قرار شد اقدامات فراخوان ظرف یکماه آینده صورت بگیرد.

مسئول دبیرخانه هلدینگ گردشگری شهر تهران همین طور اعلام نمود: مقدمات تجهیزات کارگاه این پروژه را با همکاری شهرداری منطقه ۶ در پارک سیما آغاز نموده ایم.

حجازی بحث مالی و پروسه جدی اقدامات در عرصه عمرانی را دو معضل جدی عملیاتی این پروژه دانست و اظهار داشت: زیر مجموعه های شهرداری تهران باید دراین زمینه حمایت و همکاریهای لازم را داشته باشند تا به امید خدا هر چه زودتر این پروژه نیز در دسترس مردم قرار بگیرد.

به گزارش روابط عمومی منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد؛ گفتنی است؛ «مسیر طبیعت» یک پروژه ملی در امتداد ایجاد ابر پیاده راه مدرن کشور است. با اجرای این پروژه، مصلی تهران به عنوان قطب مذهبی پایتخت به اراضی عباس آباد به عنوان قطب فرهنگی، همین طور خیابان های ولیعصر، الوند، گاندی و... که قطب کارآفرینی و کسب کار محسوب می شوند به یکدیگر متصل می شوند تا در این مرکز مدرن شهری تمامی خدمات مذهبی، اجتماعی، فرهنگی و تفریحی بصورت یکپارچه به شهروندان ارائه شود.

منبع:

1402/07/13
19:30:23
0.0 / 5
206
تگهای خبر: پروژه , خدمات , شركت , فراخوان
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog