برگزاری غیرحضوری امتحانات پیام نور

بلاگ سان: بر طبق تقویم آموزشی دانشگاه پیام نور امتحانات این دانشگاه كه از روز 18 خرداد شروع شده، روز 10 تیرماه اختتام می یابد.

برگزاری غیرحضوری امتحانات پیام نور
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، تمام ارزشیابی های دروس نظری نیمسال تحصیلی جاری در بازه زمانی ابلاغ گردیده در برنامه امتحانات و منطبق با جدول زمان بندی و تاریخ از قبل تعیین شده، انجام می شود. عدم شرکت دانشجو در ارزشیابی در تاریخ و ساعت اعلام شده، به منزله غیبت در جلسه امتحان است.
چنانچه مدرس پیش از تاریخ اعلام شده در برنامه امتحانات، نسبت به ارزشیابی برخی یا کلیه دانشجویان اقدام نموده باشد، ارزشیابی مجدد لازم نیست.
نوع ارزشیابی به صورت غیرمتمرکز است و روش انجام آن غیرحضوری بوده و فقط بوسیله بستر الکترونیکی و یا سایر روش های غیرحضوری مورد تأیید مرکز/واحد و توسط مدرسین ذیربط طراحی و انجام می شود.
مدرسین باید همه سوابق ارزشیابی درس را حفظ کنند به نحوی که در صورت لزوم، قابلیت مراجعه و بررسی دوباره را داشته باشد.
ستاد امتحانات در هر استان و مرکز/واحد وظیفه راهبری و نظارت بر نحوه ارزشیابی ها را بر عهده دارد.
ثبت نمره ارزشیابی باید حداکثر تا تاریخ ۲۱ تیر ۹۹ توسط مدرس در سامانه گلستان صورت پذیرد. مهلت ثبت نمرات درس های عملی و درس هایی که مطابق مقررات مهلت ثبت نمره بیش از یک نیم سال تحصیلی دارند، متعاقباً اعلام خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، برای آزمون های ریزشی نیم سال تحصیلی قبل، مرکز/واحد باید به نحو مقتضی نسبت به انجام ارزشیابی این دسته از دانشجویان به همراه سایر دانشجویان نیم سال تحصیلی جاری اقدام نماید.
منبع:

1399/03/20
14:29:46
5.0 / 5
1905
تگهای خبر: برنامه , شركت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
sunblog