مهلت ثبت نام رشته های بدون آزمون دانشگاه ها تمدید گردید

سخنگوی سازمان سنجش آموزش كشور از تمدید مهلت ثبت نام برای پذیرش در رشته های بدون آزمون دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی تا ۷ مهر اطلاع داد.

مهلت ثبت نام رشته های بدون آزمون دانشگاه ها تمدید گردید
فاطمه زرین آمیزی در گفت و گو با ایسنا ضمن اعلام این خبر اظهار نمود: مهلت ثبت نام و انتخاب رشته برای گزینش در رشته های تحصیلی که پذیرش در آنها صرفاً بر مبنای سوابق تحصیلی(معدل کتبی دیپلم) بوده و منحصرا به صورت اینترنتی انجام می شد، امروز یکشنبه دوم شهریور ماه آخر پذیرفت که با نظر سازمان سنجش این مهلت مجدد تا روز دوشنبه هفتم مهر ماه تمدید گردید.
ایشان در ادامه خاطرنشان کرد: داوطلبانی که متقاضی تحصیل در رشته محل های بدون آزمون در دانشگاه ها هستند، نیازی به شرکت در آزمون سراسری ۹۹ ندارند و می توانند نسخه جدید دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته در پذیرش دوره های مذکور که از روز چهارشنبه اول مرداد ماه بر روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفته را مطالعه کنند.
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور تصریح کرد: تابحال تعداد ۷۶ هزار و ۲۲۴ داوطلب در دوره های پذیرش برپایه سوابق تحصیلی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی آزمون سراسری ۹۹ ثبت نام کرده اند.
زرین آمیزی اضافه کرد: همه داوطلبان و متقاضیان می توانند برپایه ضوابط و شرایط مندرج در این دفترچه راهنما برای پذیرش دانشجو صرفا برپایه سوابق تحصیلی(معدل کتبی دیپلم) در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در ایام فوق به سایت اطلاع رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org رجوع کنند و نسبت به ثبت نام و تکمیل فرم انتخاب رشته(حداکثر ۱۰۰ کدرشته) به روش اینترنتی، اقدام نمایند.
وی تصریح کرد: داوطلبان در نظر داشته باشند، طبق اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور، نسخه های قبلی دفترچه راهنمای ثبت نام که در تاریخ های هشتم بهمن ۹۸ و ۱۸ فروردین ۹۹ در سایت این سازمان قرار گرفته است، غیر قابل استفاده بوده و از درجه اعتبار ساقط است.
منبع:

1399/06/02
19:57:43
5.0 / 5
1223
تگهای خبر: سایت , شركت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
sunblog