اعلام نتایج آزمون كارشناسی ارشد

بلاگ سان: سخنگوی سازمان سنجش آموزش كشور از اعلام نتایج نهایی آزمون كارشناسی ارشد سال 99 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی بر روی سایت این سازمان آگاهی داد.

اعلام نتایج آزمون كارشناسی ارشد
فاطمه زرین آمیزی در گفت و گو با ایسنا ضمن بیان این مطلب اظهار نمود: در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی تعداد ۱۴۶ هزار و ۵۲۲ داوطلب پذیرفته شدند که از این تعداد ۸۰ هزار و ۲۵۰ نفر مرد و مابقی زن هستند.
وی در ادامه اشاره کرد: از تعداد۱۴۶ هزار و ۵۲۲ داوطلب پذیرفته آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹، تعداد ۹ هزار و ۴۹۷ نفر در پردیسهای خودگردان، ۱۹۴۱ نفر در دوره مجازی پیام نور ۹۹۲۴ نفر در دانشگاه پیام نور، ۴۸ هزار و ۸۶۹ نفر در دوره روزانه ۳۵۰۴ نفر دانشگاههای غیرانتفاعی -مجازی ۴۹۵۵۱ نفر دوره غیرانتفاعی ۹۴۰۷نفر مجازی و ۱۳۸۰۵ نفر نوبت دوم پذیرفته شدند.
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور اشاره کرد: مجموع پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد اسلامی کارشناسی ارشد سال ۹۹ تعداد ۱۰۴ هزار و ۴۰۲ نفر بوده است که ۴۳ هزار و ۵۹۹ نفر آنها قبولی مشترک با سازمان سنجش بوده است.
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در ایام ۱۶، ۱۷ و ۱۸ مرداد ماه انجام شد و نتایج اولیه این آزمون روز پنج شنبه، ۱۳ شهریور بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت و تعداد ۴۲۴ هزار و ۲۷۶ داوطلب در این آزمون مجاز به انتخاب رشته شدند.
منبع:

1399/08/06
22:14:30
5.0 / 5
787
تگهای خبر: سایت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
sunblog