بازگشت به آموزش حضوری در دانشگاه آمریكایی

به گزارش بلاگ سان یک دانشگاه آمریکایی اعلام نمود که از ماه دیگر آموزش خویش را به صورت حضوری از سر خواهد گرفت.

بازگشت به آموزش حضوری در دانشگاه آمریكایی
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، در ابتدای هفته جاری، ترم بهاری دانشگاه "کلرادو بولدر "( Colorado Boulder) آغاز گردید ولی مقرر است از ۱۴ فوریه شرایط تغییر کند چونکه مقرر است دانشجویان مجدد به دوران آموزش حضوری بازگردند.
دانشگاه کلرادو بولدر در آمریکا تصمیم گرفت ترم بهاری را به صورت آنلاین آغاز کند ولی مشکل عدم اطمینان در مورد نحوه برگزاری ترم در ادامه را از اواسط ماه فوریه از بین ببرد.
این دانشگاه اعلام نمود بزرگترین درسی که از ترم پاییز گرفته، این است که مدیران دانشگاه ها در استراتژی های خود در نیمسال دوم سال تحصیلی آشفتگی کمتری دارند.
دو مساله ای که مدیران بر آنها متمرکز شده اند، حذف عدم قطعیت در برنامه ریزی و تمرکز بیشتر بر جنبه های اجتماعی و تاثیرات پاندمی "کووید-۱۹" است.
دانشگاه "کلرادو بولدر " بیشترین میزان شیوع "کووید-۱۹" در بین دانشگاه های ایالت کلرادو در طول ترم پاییز را داشت و وضعیت خویش را به آموزش حضوری، آموزش آنلاین و آموزش ترکیبی تغییر می داد.
پت اورورک، مدیر عامل موقت دانشگاه اظهار داشت: ما دو درس مهم آموختیم. یکی از سخت ترین موارد برای دانشجویان و همینطور اساتید و کارکنان ما، عدم اطمینان و تغییر وضعیت های مختلف آموزشی و انتظارات متفاوت بود.
وی افزود: یکی از دلایلی که ما شروع ترم بهار برای آموزش حضوری را به تاخیر انداختیم، این بود که اجازه دهیم همه چیز در جامعه به ثبات برسد تا بتوانیم در شرایطی قرار بگیریم که اطمینان بیشتری داشته باشیم.
اورورک افزود: ما از تجربه ترم پاییز نسبت به اهمیت عوامل اجتماعی برای دانشجویان، اعضای هیات علمی و کارکنان خود آموختیم. ازاین رو در مسائلی مانند خوابگاه، غذاخوری و پرسنل سرمایه گذاری بیشتری کردیم تا تجربه ایمن تری داشته باشیم.
دانشگاه "کلرادو بولدر " دانشجویان، اعضای هیات علمی، کارکنان و خانواده های آنها را تشویق کرده که از تست کرونایی که توسط دانشگاه گرفته می شود، استفاده کنند.1399/11/03
22:35:42
0.0 / 5
373
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
sunblog