بزودی صورت می گیرد

رونمایی از سامانه ساها با پلت فرم و قابلیت جدید در دانشگاه آزاد

بلاگ سان: رئیس شبکه پژوهشی و آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی از رونمایی سامانه ساها با پلت فرم و قابلیت جدید درآینده نزدیک آگاهی داد.

رونمایی از سامانه ساها با پلت فرم و قابلیت جدید در دانشگاه آزاد

به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، دکتر روح اله دهقانی فیروزآبادی اظهار داشت: در امتداد تحقق شعار "تولید؛ پشتیبانی ها، مانع زدایی ها" به زودی از سامانه ساها با پلت فرم و قابلیت جدید رونمایی می شود.

وی اظهار نمود: سامانه ساها یک شبکه جامع آزمایشگاهی و کارگاهی در زمینه تجهیزات آزمایشگاهی و کارگاهی، مواد شیمیایی، فضا، نیروی انسانی و خدمات قابل ارائه آزمایشگاهی در سطح کل کشور است.

دکتر دهقانی فیروزآبادی اشاره کرد: فاز اول این سامانه در سال ۱۳۹۴ با هدف ایجاد بانک اطلاعاتی از آزمایشگاه ها، کارگاه ها و تجهیزات موجود در واحدهای دانشگاهی افتتاح شد.

رئیس شبکه پژوهشی و آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی افزود: باتوجه به نیاز برای شبکه کردن آزمایشگاه ها و کارگاه های واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی برای ارائه خدمات آزمایشگاهی و کارگاهی از مرحله سفارش خدمات تا حصول نتیجه، فاز دوم سامانه ساها در سال ۱۳۹۹ طراحی و از همان ابتدای سال امور برنامه نویسی و بروز رسانی بانک اطلاعاتی (آزمایشگاه ها و کارگاه ها، تجهیزات، مواد شیمیایی، خدمات آزمایشگاهی) با حضور برنامه نویس فاز اول و با همکاری بیش از چهل عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی و همکاران اداره کل آزمایشگاه ها و مراکز تحقیقاتی درقالب کارگروه های تخصصی شروع شد.

وی اشاره کرد: این سامانه به اعضای هیأت علمی، دانشجویان و پژوهشگران کشور، امکانی را خواهد داد که با ثبت نام در آن از امکانات کلیه آزمایشگاه ها و کارگاه های دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور بهره مند شوند.

دکتر دهقانی فیروزآبادی تاکید کرد: رونمایی از سامانه جدید ساها، گام بسیار مهمی در امتداد تحقق شعار سال در خصوص پشتیبانی و مانع زدایی درباب ارائه خدمات آزمایشگاهی و کارگاهی به دانشجویان، اعضای هیأت علمی و پژوهشگران در سطح کل کشور و دانشگاه آزاد اسلامی خواهد بود.

رئیس شبکه پژوهشی و آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی، ایجاد کارتابل الکترونیکی برای دانشجویان، اعضای هیات علمی، کارمندان و مشتریان برون و درون دانشگاهی، احراز هویت دانشجویان، اعضای هیات علمی و کارمندان دانشگاه آزاد اسلامی، ایجاد درگاه پرداخت جهت ارائه خدمات آزمایشگاهی و کارگاهی و ماژول مالی مشتمل برثبت تراکنش های برخط بوسیله درگاه پرداخت الکترونیکی را از امکانات جدید سامانه ساها عنوان نمود.

بنابر اعلام روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، وی افزود: مدیریت انبار مواد شیمیایی و مصرفی، مدیریت تعاون تجهیزات و مواد شیمیایی در سطح واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی و مدیریت تخفیف ها برمبنای بخشنامه های موجود درباب ارائه خدمات آزمایشگاهی و کارگاهی به دانشجویان، اعضای هیأت علمی وتخفیفهای گروهی، فردی و مناسبتی از دیگر امکانات سامانه ساها است.

منبع:

1400/01/24
14:46:39
0.0 / 5
337
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
sunblog