نتایج اولیه آزمون دكتری

بلاگ سان: سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام اسامی بیشتر از ۱۳۶ هزار داوطلب مجاز به انتخاب رشته مقطع دکتری«Ph.D» (نیمه متمرکز ) سال ۱۴۰۰ از راه سایت این سازمان اطلاع داد.

نتایج اولیه آزمون دكتری
فاطمه زرین آمیزی در گفت و گو با ایسنا، ضمن بیان این مطلب اظهار نمود: کارنامه نتایج اولیه و انتخاب رشته پذیرفته شدگان آزمون ورودی مقطع دکتری«Ph.D» (نیمه متمرکز ) سال ۱۴۰۰ امروز یکشنبه۲۹ فروردین از راه درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org منتشر مشد و متقاضیان با استفاده از شماره داوطلبی یا شماره پرونده و همینطور شماره شناسنامه و سال تولد می توانند کارنامه نتایج اولیه آزمون خویش را مشاهده کنند.
وی با اشاره به اینکه تعداد ۱۳۶ هزار و ۶۶۵ داوطلب در آزمون دکتری ۱۴۰۰ مجاز شدند، خاطرنشان کرد: بدون لحاظ ظرفیت دانشگاه ها آزاد اسلامی، سال جاری ۱۲هزار و ۳۲ نفر در آزمون دکتری دانشگاه های زیر مجموعه وزارت علوم پذیرفته خواهند شد.
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور تصریح کرد: آن دسته از متقاضیانی که برپایه مندرجات کارنامه اولیه مجاز به انتخاب رشته های تحصیلی شده اند، می توانند از فردا دوشنبه۳۰ فروردین تا روز پنجشنبه دوم اردیبهشت ماه نسبت به ثبت کدرشته محل های انتخابی خود (حداکثر ۵۰ کدرشته محل درصورت موجود بودن) با عنایت به رشته امتحانی که در آن آزمون داده اند، از راه درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور اقدام نمایند.
زرین تصریح کرد: متقاضیانی که مجاز به انتخاب رشته می باشند و علاقمند به انتخاب رشته های دانشگاه آزاد اسلامی هستند، لازم است با کد دسترسی مندرج در کارنامه به درگاه اطلاع رسانی دانشگاه مذکور به آدرس www.azmoon.org رجوع و بر مبنای اطلاعیه های مربوط که در سایت آن دانشگاه اطلاع رسانی خواهد شد، اقدام نمایند.
منبع:

1400/01/30
17:28:32
0.0 / 5
337
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , سایت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog