وزیر علوم در گفت و گو با بلاگ سان اعلام كرد

آمادگی دانشگاهها برای پذیرش حضوری دانشجویان

به گزارش بلاگ سان وزیر علوم از آمادگی دانشگاه ها برای پذیرش حضوری دانشجویان از اول مهر آگاهی داد و اظهار داشت: کلاس های عملی دانشجویان برای ترم جاری در تابستان بصورت جبرانی انجام خواهد شد.

آمادگی دانشگاهها برای پذیرش حضوری دانشجویان
دکتر منصور غلامی در گفت و گو با ایسنا ضمن بیان این مطلب اشاره کرد: شرایط تحصیل دانشجویان در دانشگاه ها بصورت حضوری و فیزیکی برقرار است تمامی خوابگاه ها، آشپزخانه ها، رستوران ها، تاسیسات، آزمایشگاه ها و کارگاه ها این آمادگی را دارند تا به دانشجویان سرویس ارائه بدهند.
ایشان سپس اشاره کرد: منتظر نظر ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم اگر این ستاد اجازه برگزاری کلاس های حضوری را بدهد دانشجویان ما در دانشگاه ها حضور خواهند داشت و بنظر می رسد از مهر ماه جاری دانشجویان بصورت حضوری در دانشگاه ها پذیرش شوند.
وزیر علوم همین طور بحث واکسیناسیون دانشجویان دانشگاه های وزارت علوم را نیز امری مهم دانست و اظهار داشت: این مساله را به وزارت بهداشت واگذار کردیم و اگر قرار بر واکسیناسیون دانشگاه ها باشد انتظار داریم دانشجویان و دانشگاهیان ما نیز در اولویت تزریق واکسن قرار بگیرند.
دکتر غلامی اشاره کرد: آرزو می کنم همه مردم کشور به واکسن دسترسی پیدا کنند و دانشجویان نیز در گروه های در اولویت دریافت واکسن قرار بگیرند.
وزیر علوم در آخر درباب وضعیت آموزش های عملی عقب افتاده دانشجویان دانشگاه ها در ترم تحصیلی جاری نیز اظهار داشت: ما سال قبل نیز همین مشکل را داشتیم بعد از آن که شرایط از نظر شیوع ویروس کرونا آرام شد یک سری از دانشگاه ها توانستند از زمان تابستان برای جبران عقب افتادگی های درسی استفاده کنند. در ترم جاری نیز اگر شرایط بهتر شود از ترم تابستانی برای کلاس های عملی استفاده خواهیم کرد.
اختتام پیاممنبع:

1400/02/21
11:04:52
0.0 / 5
324
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
sunblog