اعلام زمان برگزاری آزمون ارشد وزارت بهداشت

بلاگ سان: با بیان مرکز سنجش آموزش پزشکی، آزمون کارشناسی ارشد رشته های علوم پزشکی سال 1400 در ایام 31 تیر و اول مرداد ماه جاری با رعایت پروتکلهای بهداشتی انجام خواهد شد.

اعلام زمان برگزاری آزمون ارشد وزارت بهداشت
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، تعداد ۶۷ هزار و ۵۲۲ داوطلب جهت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد رشته های علوم پزشکی سال ۱۴۰۰ ثبت نام کرده اند.
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، قبل از این و طبق اعلام قبلی مرکز سنجش آموزش پزشکی، قرار بود آزمون کارشناسی ارشد رشته ھای گروه پزشکی سال ۱۴۰۰ طبق برنامه ریزی قبلی در ایام ۳۰ و ۳۱ اردیبھشت امسال اجرا شود که با این اطلاعیه برگزاری آزمون به تعویق افتاد.
براساس اعلام مراجع ذی ربط، در مورد رشته ھای مشمول استفاده از سھمیه بومی قانون برقراری عدالت آموزشی و اصلاحات بعدی، فقط رشته روانشناسی بالینی مورد نیاز اعلام شده که دانشگاه ھای محل تعھد و خدمت بعد از اختتام تحصیلات در سایت مرکز سنجش آموزش کشور قرار دارد.
محل تحصیل دوره کارشناسی ارشد در ھنگام پذیرش، ھیچ ارتباطی به دانشگاه محل ستاندن تعھد ندارد.
داوطلب واجد شرایط سھمیه بومی، می تواند ھر یک از دانشگاه ھای پذیرنده دانشجو اعلام شده را انتخاب نموده و در صورت پذیرش ادامه تحصیل دھد ولی پس از اختتام تحصیل دوره تعھد خودرا باید در دانشگاھی که متعھد خدمت سھمیه بومی شده، بگذراند.

منبع:

1400/02/23
00:18:37
0.0 / 5
375
تگهای خبر: آموزش , برنامه , دانشگاه , سایت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog