زمان برگزاری آزمون دكتری وزارت بهداشت تغییر نمود

زمان برگزاری آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی (Ph.D) رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی تغییر نمود و این آزمون در ایام ۵، ۶ و ۷ تیر ماه جاری در ایام شنبه، یکشنبه و دوشنبه برگزار می شود.

زمان برگزاری آزمون دكتری وزارت بهداشت تغییر نمود
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، داوطلبانی که تا کنون موفق به ثبت نام در آزمون فوق نشده اند تا آخر وقت امروز سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ می توانند با رفتن به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی Sanjeshp.ir نسبت به ثبت نام جدید و یا ویرایش اطلاعات ثبت نام قبلی خود اقدام نمایند.
بر مبنای مصوبه شورای سنجش و پذیرش دانشجو در دوره های تحصیلات تکمیلی، شرط داشتن نمره زبان بعنوان پیش نیاز جهت شرکت در آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی (P.hD)حذف شده است و درس زبان انگلیسی عمومی با ۴۰ سوال شامل ۱۵ سوال درک مطلب، ۱۵ سوال لغت و ۱۰ سوال گرامر( با ضریب ۳) برای همه رشته ها بعنوان یکی از دروس امتحانی به آزمون اضافه شده است.
بر مبنای آخرین آمار اعلام شده از جانب وزارت بهداشت؛ مهلت ثبت نام داوطلبان آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی (Ph.D) سال ۱۴۰۰ تا آخر روز شنبه ۲۳ اسفند سال ۹۹ ادامه داشت و تا آن زمان تعداد ۱۳ هزار و ۴۲۷ نفر در این آزمون ثبت نام کردند.
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، پیش از این قرار بود آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی (Ph.D) رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی در ایام سوم، چهارم و پنجم تیرماه ۱۴۰۰ برگزار گردد.
منبع:

1400/02/23
10:14:50
0.0 / 5
335
تگهای خبر: آموزش , سایت , شركت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog