امروز، آخرین فرصت پذیرش بدون آزمون دكتری دانشگاه امیركبیر

به گزارش بلاگ سان بنا بر اعلام دانشگاه صنعتی امیرکبیر، مهلت ثبت نام اینترنتی پذیرش بدون آزمون دانشجویان دارای استعداد درخشان در مقطع دکتری سال ۱۴۰۱-۱۴۰۰ این دانشگاه امروز دوشنبه آخر می پذیرد.

امروز، آخرین فرصت پذیرش بدون آزمون دكتری دانشگاه امیركبیر
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، دانشگاه صنعتی امیرکبیر اعلام نمود که به منظور ارتقای کیفی دوره ­های دکتری و پشتیبانی از استعدادهای درخشان و در قالب ضوابط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و آیین­ نامه داخلی، تعداد کمی از فارغ ­التحصیلان و دانشجویان سال آخر کارشناسی ­ارشد را برای ورود به دوره دکتری سال ۱۴۰۱-۱۴۰۰ بدون آزمون در چندین رشته پذیرش می­ کند.
پیش از این مهلت ثبت نام در دوره های پذیرش بدون آزمون مقطع دکتری این دانشگاه تا تاریخ ۱۵ اردیبهشت ماه تعیین شده بود که بنا بر اطلاعیه اخیر این دانشگاه، در ایام ۲۵ تا ۲۷ اردیبهشت هم امکان ثبت نام اینترنتی از راه سایت "http: //pgrad.aut.ac.ir/3/applicant" فعال شده و امروز آخرین فرصت ثبت نام است.
متقاضیان حائز شرایط باید در مقطع کارشناسی حداقل معدل ۱۶، در مقطع کارشناسی ارشد حداقل معدل ۱۷ (بدون احتساب نمره آخر نامه) و یا نمره حداقل ۱۸ یا درجه عالی و خیلی خوب برای رساله در مقطع کارشناسی ارشد را دارا باشند.

همینطور داشتن حداقل یکی از شرایط ذیل برای پذیرش مورد نیاز است: یک مقاله معتبر علمی پژوهشی داخلی یا نهایی شده بین المللی که نام متقاضی پس از حذف نام استاد راهنمای رساله کارشناسی ارشد نفر اول باشد، یک ثبت اختراع با داوری و تایید نهایی سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران، رتبه اول تا سوم انفرادی یا اول گروهی در جشنواره های علمی معتبر بین المللی، رتبه اول تا پانزدهم نهایی المپیاد علمی دانشجویی کشور، دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی ۹۸ در صورتیکه جزو رتبه های اول، دوم یا سوم باشند.

منبع:

1400/02/28
14:16:01
0.0 / 5
418
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog