اطلاعیه دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی برای متقاضیان دكتری بدون آزمون

بلاگ سان: دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی اعلام نمود که امکان مشاهده ˮتاییدˮ یا ˮعدم تاییدˮ اولیه مدارک متقاضیان دکتری بدون آزمون سال تحصیلی 1401-1400 فراهم گشته است.

اطلاعیه دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی برای متقاضیان دكتری بدون آزمون
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، با توجه به این که مهلت تمدید شده برای ثبت نام دکتری بدون آزمون(استعدادهای درخشان) سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی در تاریخ ۲۸ فروردین سال جاری به انتها رسیده بود، متقاضیان اکنون می توانند از تایید یا عدم تایید اولیه خود آگاهی یابند.
بنا بر اعلام دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی، کلیه متقاضیان پذیرش در دوره های دکتری بدون آزمون این دانشگاه، می توانند برای اطلاع از تایید یا عدم تایید اولیه مدارک خود، با همان گذر واژه و رمز عبوری که در سیستم گلستان به وجود آورده بودند، وضعیت خودرا مشاهده نمایند.
در اطلاعیه این دانشگاه آمده که چنانچه وضعیت متقاضیان "تایید" اعلام شده است، باید برای آگاهی از زمان برگزاری مصاحبه، به اطلاعیه های دانشکده ها و مدیریت تحصیلات تکمیلی مراجعه نمایند. در صورت "عدم تایید" نیز علت تایید نشدن، درج شده است.
پذیرش دانشجویان استعداد درخشان دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی برای مقطع دکتری در رشته های برق، عمران، مکانیک، صنایع، نقشه برداری، هوافضا، کامپیوتر، مهندسی و علم مواد، فیزیک و ریاضی انجام می شود.
منبع:

1400/03/01
21:57:29
0.0 / 5
355
تگهای خبر: دانشگاه , سیستم
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog