مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون دكتری دانشگاه آزاد مجازی

به گزارش بلاگ سان ثبت نام از داوطلبان به منظور شرکت در مصاحبه آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی تا روز سه شنبه چهارم خرداد ماه ادامه دارد.

مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون دكتری دانشگاه آزاد مجازی
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، داوطلبان راه یافته به مرحله مصاحبه علمی به منظور شرکت در مصاحبه آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی لازم است با رفتن به سایت مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی به آدرس www.azmoon.org نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. این ثبت نام تا سه شنبه ۴ خرداد ماه ادامه دارد.
آن دسته از مربیان رسمی ( قطعی یا آزمایشی) شاغل در موسسات آموزش عالی کشور و دستگاههای اجرایی به جز دانشگاه آزاد اسلامی که خویش را متقاضی استفاده از سهمیه مربیان اعلام نموده اند لازم است مدارک لازم به منظور بهره مندی از این سهمیه شامل موافقت دانشگاه یا موسسه محل خدمت و آخرین حکم کارگزینی خویش را در زمان ثبت نام به منظور مصاحبه بارگزاری کنند.
مربیان رسمی(قطعی یا آزمایشی) دانشگاه آزاد اسلامی نیازی به بارگذاری این مدارک نخواهند داشت و استعلام وضعیت مربیان دانشگاه آزاد اسلامی از مرکز جذب و امور هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی صورت خواهد گرفت.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، مصاحبه علمی داوطلبان آزمون دکتری تخصصی امسال به صورت مجازی برگزار می شود و زمان و نحوه دریافت برگه اطلاعات کاربری به منظور شرکت در مصاحبه مجازی بعد از اتمام ثبت نام طی اطلاعیه جداگانه ای منتشر خواهد شد.1400/03/02
13:00:30
0.0 / 5
419
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , دستگاه , سایت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog