تمدید مهلت ثبت نام مصاحبه پذیرفته شدگان دكتری دانشگاه علامه

بلاگ سان: مهلت ثبت نام و شرکت پذیرفته شدگان مرحله دوم آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۴۰۰ دانشگاه علامه طباطبایی تا فردا تمدید گردید.

تمدید مهلت ثبت نام مصاحبه پذیرفته شدگان دكتری دانشگاه علامه
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، مصاحبه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون نیمه متمرکز دکتری دانشگاه علامه طباطبایی که از روز سه شنبه ۱۹ خرداد شروع شده است تا فردا پنج شنبه ششم این ماه ادامه دارد. داوطلبان بعد از پذیرش نهایی و قبولی در دوره دکتری این دانشگاه، پیش از آزمون جامع ملزم به عرضه مدرک زبان معتبر حسب مصوبات شورای تحصیلات تکمیلی دانشگاه هستند. در صورت عرضه و بارگذاری مدرک زبان معتبر در هنگام ثبت نام از امتیاز آن با عنایت به دستورالعمل های موجود و با تشخیص کمیته مصاحبه کننده برخوردار خواهند شد.
بر مبنای اعلام دانشگاه علامه طباطبایی ثبت نام و مصاحبه پذیرفته شدگان مرحله دوم آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۴۰۰ این دانشگاه به صورت آنلاین (برخط) و در جهت ارتقای کیفیت آموزشی و به منظور سنجش عملی و بررسی سوابق آموزشی و پژوهشی داوطلبان تصویری است.
داوطلبان می توانند برپایه کد رشته هایی که از سوی سازمان سنجش آموزش کشور به دانشگاه معرفی شده اند، می توانند با رفتن به سایت آزمون دانشگاه نسبت به ثبت نام اقدام نمایند و بر مبنای اعلام دانشگاه این زمان ثبت نام تمدید نخواهد شد.
پذیرفته شدگان مرد باید از لحاظ خدمت وظیفه عمومی شرایط مندرج در دفترچه راهنمای شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز دکتری سال ۱۴۰۰ را دارا باشند و مصاحبه از متقاضیان رشته بیمه به زبان انگلیسی صورت خواهد گرفت.
مصاحبه به صورت آنلاین(برخط) و تصویری مطابق زمانبندی اعلام شده در کارت آزمون برگزار می گردد و داوطلبان موظفند به صورت آنلاین(برخط) و تصویری در روز و ساعت تعیین شده حضور یابند. داوطلبان در طول مدت مصاحبه ملزم به حضور به صورت آنلاین( برخط) و تصویری است و مجاز به قطع تصویر بدون اجازه رئیس هیات مصاحبه کننده نیستند.
درصورتیکه داوطلب نخواهد و یا نتواند ارتباط به شیوه آن لاین (برخط) و تصویری را برای مصاحبه برقرار کند، به منزله غیبت و انصراف از مصاحبه تلقی می شود.
در صورت قطع شدن ارتباط آنلاین (برخط) و تصویری، داوطلب ملزم به برقراری مجدد ارتباط حداکثر ظرف مدت ۲ دقیقه می باشند. در غیر این صورت به منزله انصراف از مصاحبه تلقی می شود. همینطور داوطلب موظف به قرار گرفتن در محیطی است که تصویر ایشان به صورت واضح برای کمیته مصاحبه کننده قابل رویت باشد.
داوطلب موظف است قبل از شرکت در مصاحبه دکتری نسبت به کنترل وضعیت صدا و تصویر خود در سامانه دانشگاه طبق دستورالعمل و اطلاعیه های بعدی معاونت آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی اقدام نماید. هر گونه حضور فرد دیگری در کنار داوطلب در زمان مصاحبه و مداخله در مصاحبه تخلف محسوب شده و برابر قوانین و مقررات رفتار خواهد شد.
امتیاز بررسی سوابق علمی و مصاحبه شیوه آموزشی - پژوهشی ۵۰ است که ۲۰ امتیاز در ارتباط با آموزشی وپژوهشی، ۳۰ امتیاز به مصاحبه اختصاص داده شده است.
با عنایت به این که تنها مرجع رسمی اطلاع رسانی در مورد شرایط ثبت نام مرحله دوم آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۴۰۰ معاونت آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی است، داوطلبان باید اطلاعات را از راه سایت دانشگاه به نشانی https: //www.atu.ac.ir/ پیگیری و نکات اعلام شده را به دقت مطالعه و مطابق تاریخ های اعلام شده نسبت به ثبت نام و حضور در مصاحبه به صورت آنلاین(برخط) و تصویری اقدام نمایند.
منبع:

1400/03/07
23:40:03
0.0 / 5
361
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , سایت , شركت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
sunblog