در پاسخ به مهر مطرح شد:

رسیدگی به كنكور و سربازی مهارت محور برنامه نامزد ریاست جمهوری

به گزارش بلاگ سان نماینده نامزد انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: یکی از برنامه های دولت آینده رسیدگی به کنکور و مهارت محور کردن سربازی با هدف ایجاد اشتیاق در جوانان برای ازدواج است.

رسیدگی به كنكور و سربازی مهارت محور برنامه نامزد ریاست جمهوری

به گزارش بلاگ سان به نقل از مهر، نخستین پویش بدون رأی ای ها با عنوان «ایرانی نو» ویژه نوجوانان ۱۵ تا ۱۷ سال با حضور نمایندگان نامزدهای ریاست جمهوری و نماینده اقشار مختلف نوجوانان برگزار گردید. در این جلسه کیان نماینده امیرحسین قاضی زاده هاشمی نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در پاسخ به سوال خبرنگار مهر در مورد برنامه این نامزد برای مهارت آموزی نوجوانان در زمینه فرهنگی و اجتماعی و آماده سازی آنها برای ازدواج و نقش آینده اظهار داشت: آقای قاضی زاده هاشمی معتقدند که آموزش باید از سه سالگی آغاز شود چون که پرورش خلاق از این سن به بعد رخ خواهد داد. از طرفی تا سن ۱۵ سالگی این آموزش همراه با توانمندسازی شغلی به پایان برسد.
وی اضافه کرد: آنچه در زمینه ازدواج برای نسل نوجوان فعلی و نسل جوان آینده ضروری می باشد، برنامه جدی برای کنکور و سپس مبحث سربازی است. معتقدیم باید یک برنامه کارشناسی برای سربازی داشته باشیم و این دوره را به سربازی حرفه ای تبدیل نماییم تا جوان بعد از آخر این دوره بتواند با کسب مهارت هایی که فراگرفته، مسیر اشتغال خویش را پیدا کند.
نماینده این نامزد ریاست جمهوری اظهار داشت: با رفع این موانع، به تدریج اشتیاق و علاقه نسل جوان به ازدواج افزایش می یابد و با این مسیر می توانیم جوانان را برای ازدواج آماده نماییم.


منبع:

1400/03/27
23:44:09
0.0 / 5
329
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog