قول وزارت بهداشت به داوطلبان آزمون ارتقاء دستیاری

به گزارش بلاگ سان معاون آموزشی وزارت بهداشت با اعلان اینکه قول می دهیم میزان قبولی داوطلبان آزمون ارتقاء دستیاری حداقل معادل سالهای قبل باشد، اظهار داشت: لغو آزمون ارتقای دستیاری به ضرر دستیاران خواهد بود.

قول وزارت بهداشت به داوطلبان آزمون ارتقاء دستیاری
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، دکتر علی اکبر حق دوست در پاسخ به درخواست بعضی از داوطلبان آزمون ارتقای دستیاری تخصصی در خصوص تاخیر زمان برگزاری این آزمون اظهار داشت: برگزاری این آزمون دغدغه ذهنی برخی از داوطلبان شده است، تصمیم ما این است که این آزمون برای داوطلبان یک آزمون ساده و متناسب با شرایط فعلی باشد و قول می دهیم میزان قبولی داوطلبان در این آزمون حداقل معادل سالهای گذشته باشد.
معاون آموزشی وزارت بهداشت تصریح کرد: رویکرد فوق بعنوان یک اصل در تمامی مراحل طراحی، تصحیح و اعلام نمرات آزمون ارتقای دستیاری مد نظر قرار خواهد گرفت اما این که امتحان لغو شود بیشتر از همه خود داوطلبان متضرر خواهند شد.
دکتر حق دوست خاطرنشان کرد: سال قبل به علت عدم برگزاری آزمون ارتقای دستیاری با شرایط مصوبه قانونی برگزاری آزمون، همه داوطلبان به صورت قبولی مشروط هستند و همه داوطلبان باید هر دو ارتقاء را با هم شرکت نمایند و حذف این مورد به این معنا است که داوطلبان به طور سال قبولی مشروط خواهند داشت که هم طبق قوانین، مقررات و ضوابط امکان آن وجود ندارد. حتی اگر به صورت فوری مصوبه ای برای این امکان گرفته شود ما در سال آینده باید داوطلبان سه ارتقاء را همزمان با یکدیگر آزمون بدهند که این به زیان داوطلبان خواهد شد.
معاون آموزشی وزارت بهداشت تصریح کرد: داوطلبانی که امتحان گواهینامه را باید بدهند بدانند جدا شدن این آزمون از برد که شهریور ماه برگزار می گردد به نفع داوطلبان است چون که هم درجه دشواری آزمون ها متفاوت خواهد شد و هم این که تکلیف داوطلبان سریعتر روشن خواهد شد.
وی تصریح کرد: با عنایت به توضیحات فوق آزمون ارتقاء دستیاری در امتحانات درون بخشی داوطلبان نقش کلیدی در نمره نهایی خواهد داشت.
منبع:

1400/03/30
15:33:33
0.0 / 5
403
تگهای خبر: آموزش , شركت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog