اعلام زمان ثبت نام دو آزمون تخصصی و فوق تخصصی

ثبت نام شصت و هشتمین دوره آزمون دانشنامه تخصصی و سی و پنجمین دوره آزمون دانشنامه فوق تخصصی پزشکی از 13 مردادماه شروع می شود.

اعلام زمان ثبت نام دو آزمون تخصصی و فوق تخصصی
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، بر اساس اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی، ثبت نام شصت و هشتمین دوره آزمون دانشنامه تخصصی و سی و پنجمین دوره آزمون دانشنامه فوق تخصصی پزشکی از ساعت ۱۰ بامداد چهارشنبه ۱۳ تا ساعت ۱۰ بامداد دوشنبه ۱۸ مرداد بوسیله سایت این مرکز به آدرس http: //sanjeshp.ir شروع می شود.
ثبت نام دو آزمون فوق فقط بصورت اینترنتی است و داوطلبان باید در زمان تعیین شده، ضمن ثبت نام در آزمون، نسبت به انتخاب محل آزمون خود اقدام نمایند.
شصت و هشتمین دوره آزمون دانشنامه تخصصی و سی و پنجمین دوره آزمون دانشنامه فوق تخصصی پزشکی هر دو شهریورماه ۱۴۰۰ انجام می شود. بر این اساس آزمون های کتبی و شفاهی در بازه زمانی ۱۱ تا ۱۴ شهریورماه ۱۴۰۰ در دانشگاه های علوم پزشکی مازندران، تبریز، همدان، اهواز، شیراز، زنجان، اصفهان، کرمان، مشهد و استان تهران برگزار می شود.
برگزاری آزمون های فوق بصورت الکترونیک خواهد بود و همزمان با توزیع کارت ورود به جلسه آزمون، آدرس حوزه های امتحانی و روز و ساعت دقیق برگزاری آزمون برای هر یک از رشته های امتحانی بوسیله سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی اطلاع رسانی می شود.1400/05/09
21:29:01
0.0 / 5
422
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog