امشب، آخرین فرصت ثبت نام پذیرش کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد

مهلت ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو صرفا بر مبنای سوابق تحصیلی در مقاطع کارشناسی ناپیوسته و کاردانی پیوسته، ورودی مهر ماه دانشگاه آزاد اسلامی ساعت ۲۴ امشب، شنبه ۳۰ مردادماه آخر خواهد یافت.

امشب، آخرین فرصت ثبت نام پذیرش کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، با بیان مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی، ثبت نام و انتخاب رشته برای آن دسته از رشته های تحصیلی این دانشگاه که در مقاطع کارشناسی ناپیوسته و کاردانی پیوسته نیمسال اول، پذیرش آنها به صورت صرفا برپایه سوابق تحصیلی است، تا ساعت ۲۴ امروز شنبه ۳۰ مرداد ماه ادامه دارد.
بر این اساس، داوطلبان می توانند با رفتن به سامانه مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی به نشانی www.azmoon.org ابتدا دفترچه راهنمای ثبت نام را دریافت و بعد از مطالعه و کسب آگاهی، در صورت تمایل و داشتن شرایط با تهیه کارت اعتباری نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام نمایند.
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، ثبت نام و انتخاب رشته آن دسته از رشته های تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی که در مقاطع کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته نیمسال اول پذیرش آنها صرفا برپایه سوابق تحصیلی است، از پنج شنبه ۱۴ مرداد شروع شده است.
منبع:

1400/05/30
13:36:09
0.0 / 5
490
تگهای خبر: دانشگاه
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog