تمدید زمان انتخاب رشته کنکوری های دانشگاه آزاد

انتخاب رشته متقاضیان رشته های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی شرکت کننده در آزمون سراسری(به جز رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی ) تمدید گردید.

تمدید زمان انتخاب رشته کنکوری های دانشگاه آزاد
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، بر این اساس، کلیه داوطلبان حاضر در جلسه آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ که متقاضی تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی هستند، ( به جز رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داورسازی و دامپزشکی) می توانند تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۵ شهریور با رفتن به سامانه این مرکز به نشانی www.azmoon.org نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند.
داوطلبان لازم است با استفاده از کد دسترسی مندرج در ذیل کارنامه و کد ملی به سامانه وارد شده و بعد از پرداخت وجه انتخاب رشته نسبت به انتخاب حداکثر یکصد رشته و محل متناسب با گروه آزمایشی مربوطه اقدام نمایند.
همچنین، داوطلبانی که علاوه بر گروه آزمایشی اصلی در گروه های هنر و زبان خارجی شرکت نموده و مجاز به انتخاب رشته شده اند، می توانند در صورت تمایل رشته/ محل های این گروه را در بین انتخاب های یکصدگانه خود منظور نمایند.
لازم به ذکر است متقاضیان گروه آزمایشی علوم تجربی که در کارنامه اعلام نتایج اولیه مجاز به انتخاب رشته شده اند توجه داشته باشند که رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی مراکز دانشگاه آزاد اسلامی در دفترچه راهنمای انتخاب رشته سازمان سنجش درج شده است بنابراین داوطلبان می توانند کدرشته محلهای فوق را که در ارتباط با دانشگاه آزاد اسلامی است در فرم انتخاب رشته سازمان سنجش با عنایت به اولویت درج نمایند.
داوطلبانی که رشته محل مورد نظر خویش را در دفترچه رشته های با آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی نمی یابند، توجه داشته باشند که بیشتر از ۹۵ درصد رشته محل های دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع کاردانی و کارشناسی بدون آزمون هستند که در صورت تمایل با رفتن به سامانه www.azmoon.org می­ توانند نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.
به گزارش روابط عمومی مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی، داوطلبان لازم است ابتدا از وجود رشته محل مورد علاقه خود در دفترچه راهنمای انتخاب رشته اطمینان حاصل کنند و سپس مبادرت به پرداخت وجه انتخاب رشته دوره مربوطه کنند.
پیش از این، مهلت انتخاب رشته متقاضیان رشته های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی که در کنکور سراسری شرکت کرده بودند، تا روز گذشته ۳۰ مرداد ماه اعلام شده بود.
منبع:

1400/05/31
12:47:22
0.0 / 5
525
تگهای خبر: دانشگاه , شركت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog