نحوه فعالیتهای آموزشی دانشگاه تهران

به گزارش بلاگ سان نحوه فعالیتهای آموزشی، برگزاری کلاس های درسی و نرخ مصوب شهریه در دوره های نوبت دوم، پردیسی، مهمان، سنواتی و انتقالی برای سال تحصیلی ۱۴۰۱- ۱۴۰۰ اعلام گردید.

نحوه فعالیتهای آموزشی دانشگاه تهران
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، معاونت آموزشی دانشگاه تهران طی اطلاعیه ای نحوه فعالیت آموزشی و برگزاری کلاس های درسی نیم سال اول سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ دانشگاه تهران را اعلام نمود.
فعالیتهای آموزشی و برگزاری کلاس های درسی نیم سال اول سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ طبق تقویم و برنامه اعلام شده از روز شنبه سه مهر ۱۴۰۰ به صورت برخط (آنلاین) و با استفاده از سامانه مدیریت یادگیری-یاددهی به نشانی elearn.ut.ac.ir آغاز خواهد شد.
همینطور نرخ مصوب شهریه در دوره های نوبت دوم، پردیسی، میهمان، سنواتی و انتقالی در مقاطع مختلف تحصیلی در سال ۱۴۰۰-۱۴۰۱ هم مشخص شد.
بر همین مبنا مبلغ کل شهریه دانشجویان دکتری تخصصی نوبت دوم در گروه آموزشی علوم انسانی و علوم رفتاری در نوبت دوم حدود ۱۰۵ میلیون و مبلغ کل شهریه این مقطع در سایر گروه ها حدود ۱۲۸ میلیون تومان اعلام شده است.


شهریه دانشجویان دکتری عمومی دامپزشکی نوبت دوم، میهمان و انتقالی هم به شرح ذیل است:


همینطور مبلغ کل شهریه دانشجویان دکتری در پردیس خودگردان کیش البرز و ارس در گروه آموزشی علوم انسانی و رفتاری هم تعیین شده است.شهریه دانشجویان کارشناسی ارشد پردیس های خودگردان در گروه علوم انسانی در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۴۰۱ هم تعیین شده است.


همینطور شهریه ثابت دانشجویان کارشناسی سنواتی، میهمان و انتقالی در گروه آموزشی علوم انسانی و علوم رفتاری، رشته های هنر و سایر رشته ها به شرح ذیل است:


شهریه ثابت دانشجویان کارشناسی ارشد نوبت دوم در گروه آموزشی علوم انسانی و رفتاری برای آموزش های مجازی در گروه علوم انسانی و رفتاری هم در جدول ذیل آمده است:


همینطور دانشگاه تهران شهریه ثابت دانشجویان کارشناسی پردیس کیش در گروه آموزشی هنر را ۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان، فنی مهندسی علوم پایه ۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و علوم انسانی و رفتاری ۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان اعلام شده است.


منبع:

1400/07/02
12:20:18
0.0 / 5
424
تگهای خبر: آموزش , برنامه , دانشگاه
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog