کارنامه نهایی کنکوری ها منتشر گردید

به گزارش بلاگ سان کارنامه نهایی داوطلبان کنکور ۱۴۰۰ امشب جمعه ۹ مهر بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر گردید.

کارنامه نهایی کنکوری ها منتشر گردید
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، برای پذیرفته شدگان و همینطور آن دسته از متقاضیانی که فرم انتخاب رشته اینترنتی خویش را تکمیل نموده اند ولی پذیرفته نشده اند، کارنامه علمی حاوی رتبه متقاضی در هر یک از کدرشته های انتخابی تهیه و کارنامه نهایی داوطلبان امشب بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت.
همینطور در کنکور ۱۴۰۰ تعداد ۶۶۲ هزار و ۱۱۴ داوطلب زن و ۴۴۹ هزار و ۷۰۴ داوطلب مرد ثبت نام کردند که برای آنها با احتساب گروه آزمایشی دوم برخی داوطلبان، تعداد یک میلیون و ۳۶۷ هزار و ۹۳۱ کارت ورود به جلسه صادر شد.
کلید اولیه آزمون سراسری برای حوزه های خارج از کشور روز ۱۶ تیر ماه جاری بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرارگرفت. جهت شرکت در این آزمون، بیشتر از ۹۰ درصد داوطلبان (۹۸۲ هزار و ۷۵ داوطلب)، کارت ورود به جلسه دریافت نمودند.
برای داوطلبان گروه آزمایشی هنر ۱۲۵ هزار و ۱۲۱ کارت ورود به جلسه صادر شد که ۸۷ هزار و ۳۲۶ کارت برای زنان و ۳۷ هزار و ۷۹۵ کارت برای مردان بود و این آزمون بامداد روز چهارشنبه ۹ تیر برگزار شد.
در گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی ۱۴۲ هزار و ۶۲ کارت ورود به جلسه صادر شد که ۵۰ هزار و ۵۵۷ کارت برای زنان و مابقی کارت ها برای داوطلبان مرد صادر شد. این آزمون پنجشنبه ۱۰ تیرماه برگزار شد.
در گروه آزمایشی علوم انسانی ۳۷۰ هزار و ۱۱۲ کارت ورود به جلسه صادر شد که از این تعداد ۲۱۹ هزار و ۹۵ کارت برای زنان و مابقی به مردان اختصاص یافت و آزمون این گروه آزمایشی هم بامداد روز پنجشنبه ۱۰ تیر برگزار شد.
بیشترین داوطلبان کنکور در گروه آزمایشی تجربی بودند. در این گروه هم ۵۵۴ هزار و ۸۶۰ کارت صادر شد که ۳۵۷ هزار و ۹۷۵ داوطلب زن و مابقی داوطلبان مرد بودند و این آزمون بامداد روز جمعه ۱۱ تیر در حوزه های امتحانی سراسر کشور برگزار شد.
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، نتایج نهایی آزمون سراسری در دوره های روزانه، شبانه، مجازی، پردیس خودگردان و شهریه پرداز، دانشگاه پیام نور، مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی (اعم از باآزمون و پذیرش صرفا برپایه سوابق تحصیلی «بدون آزمون») صبح روز یکشنبه ۴ مهرماه در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org اعلام گردید.
1400/07/11
10:14:47
0.0 / 5
423
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
sunblog