زمان برگزاری آزمون دانشنامه و گواهینامه دندانپزشکی

با بیان مرکز سنجش آموزش پزشکی، آزمون و شفاهی کتبی دانشنامه و گواهینامه تخصصی دندانپزشکی سال ۱۴۰۰ در ایام ۱۹ تا ۲۲ بهمن ماه ۱۴۰۰ برگزار می گردد و داوطلبان می توانند جهت شرکت در این آزمون از ۲۴ مهر نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

زمان برگزاری آزمون دانشنامه و گواهینامه دندانپزشکی
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، آزمون کتبی دانشنامه و گواهینامه تخصصی دندانپزشکی ۱۴۰۰ در روز سه شنبه ۱۹ بهمن و آزمون شفاهی در ایام چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه ۲۰، ۲۱ و ۲۲ بهمن ۱۴۰۰ برگزار می گردد.
داوطلبان حائز شرایط که دوره دستیاری را طبق مقررات به پایان رسانده اند، باید از ساعت ۱۲ روز شنبه ۲۴ مهر تا ساعت ۱۲ روز چهارشنبه ۲۸ مهر به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی www.sanjeshp.ir رجوع و به صورت اینترنتی ثبت نام کرده و در همین بازه زمانی نسبت به ثبت نام در سامانه obligat.behdasht.gov.ir هم اقدام نمایند.
مدارک لازم برای ثبت نام اینترنتی آزمون کتبی دانشنامه و گواهینامه تخصصی دندانپزشکی ۱۴۰۰، شامل تصویر اسکن شده از عکس ۳×۴ رنگی داوطلب، تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی و مدارک لازم برای ثبت نام دانش آموختگان خارج از کشور شامل تصویر اسکن شده از عکس ۳×۴ رنگی داوطلب، تصویر اسکن شده از معرفینامه مرکز خدمات آموزشی برای شرکت در آزمون، تصویر اسکن شده از صفحات اول و دوم شناسنامه و تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی است.
داوطلبان برای پرداخت هزینه شرکت در آزمون می توانند با رفتن به لینک «پرداخت الکترونیک هزینه ثبت نام» و پرداخت هزینه شرکت در آزمون، بر مبنای مبالغ مندرج در سایت با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب اقدام نمایند. داوطلب بعد از دریافت کد پرداخت می تواند نسبت به ثبت نام اقدام نماید.
به گزارش روابط هممی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، هزینه ثبت نام برای افرادی که برای اولین بار در آزمون شرکت می کنند یک میلیون و ۵۰۰ هزار ریال، برای افرادی که برای بار دوم در آزمون شرکت می کنند ۳ میلیون ریال و برای افرادی که برای سومین بار یا بیشتر در آزمون شرکت می کنند ۶ میلیون ریال است.
منبع:

1400/07/15
20:27:42
0.0 / 5
447
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog