شرایط پذیرش دستیار تکمیلی تخصصی دندانپزشکی شهید بهشتی

به گزارش بلاگ سان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در رشته دندانپزشکی بیمارستانی، ارتوسرجری، پریوایمپلنت، جراحی ایمپلنت های پیشرفته وپرستوایمپلت و جراحی بازسازی فک و صورت دانشجوی فلوشیپ پذیرش می کند.

شرایط پذیرش دستیار تکمیلی تخصصی دندانپزشکی شهید بهشتی
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اعلام کرد؛ دانشکده دندانپزشکی این دانشگاه بر مبنای ضوابط و دستورالعمل های وزارت بهداشت جهت پذیرش دستیار در مقطع فلوشیپ رشته دندانپزشکی بیمارستانی، ارتوسرجری، پریوایمپلنت، جراحی ایمپلنت های پیشرفته و پرستوایمپلنت و جراحی بازسازی فک و صورت دانشجو پذیرش می کند.
بر این اساس علاقه مندان حائز شرایط از ۲۴ مهر تا ۲۴ آبان به مدت یک ماه فرصت دارند با حضور در محل دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی شهید بهشتی - مدیریت امورتحصیلات تکمیلی نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اعلام کرد؛ آزمون داوطلبان هم در اول آذر به زبان فارسی و انگلیسی و با نرم افزار Power Point برگزار می گردد و تاریخ ثبت نام پذیرفته شدگان و شروع دوره آموزشی متعاقبا اعلام می شود.
بر این اساس در رشته دندانپزشکی بیمارستانی ۲ نفر، ارتوسرجری ۲ نفر، پریوایمپلنت ۱ نفر، جراحی ایمپلنت های پیشرفته ۱ نفرو پرستوایمپلنت ۱ نفر، جراحی بازسازی فک و صورت ۱ نفر پذیرش خواهند شد.
طول دوره مذکور حداقل ۱۲ ماه و حداکثر ۱۸ ماه می باشد و اولویت بعد از قبولی - در شرایط یکسان- با اعضاء هیئت علمی دانشکده های دندانپزشکی کشور است و شروع دوره منوط به پرداخت شهریه می باشد.
رشته های تخصصی پیش نیاز شرکت در آزمون فلوشیپ دندانپزشکی بیمارستانی، رشته دندانپزشکی کودکان ارتوسرجری، ارتودانتیکس – پریوایمپلنت، پریودانتیکس- جراحی ایمپلنت های پیشرفته، جراحی دهان و فک و صورت - پرستوایمپلنت، پروتزهای دندانی و جراحی بازسازی فک و صورت، جراحی دهان و فک و صورت می باشد.
فتوکپی حکم استادیاری (رسمی قطعی و یا رسمی آزمایشی، پیمانی و یا قراردادی) جهت اعضاء هیات علمی دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور، اصل و فتوکپی دانشنامه تخصصی و یا گواهی قبولی در آزمون دانشنامه، فتوکپی گواهی اتمام کلیه تعهدات قانونی دوره تخصصی همچون مدارک لازم برای ثبت نام است.


منبع:

1400/07/18
11:56:35
0.0 / 5
470
تگهای خبر: آموزش , خدمات , دانشگاه , رمان
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
sunblog