آغاز فرایند انتقال دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی داخل کشور

سامانه انتقال و میهمانی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی داخل کشور جهت نیمسال دوم ۱۴۰۱-۱۴۰۰ فعال شد.

آغاز فرایند انتقال دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی داخل کشور
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، معاونت آموزشی وزارت بهداشت با صدور اطلاعیه ای اعلام نمود: سامانه انتقال و میهمانی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی داخل کشور جهت نیمسال دوم ۱۴۰۱-۱۴۰۰ فعال شد.
بر این اساس سامانه انتقال و میهمانی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی جهت نیمسال اول ۱۴۰۱-۱۴۰۰ بر مبنای برنامه زمانی فعال می شود و لازم است نسبت به ثبت درخواست، رسیدگی و پاسخگویی به تقاضاهای انتقال و میهمانی دانشجویان بر مبنای بازه های زمانی اقدام گردد.
ثبت نام دانشجویان متقاضی در دانشگاه های مبداء و بارگذاری مدارک لازم در روز دوشنبه ۳ آبان ماه شروع می شود و تا پنج شنبه ۴ آذر ماه ۱۴۰۰ ادامه دارد. همینطور بررسی مدارک و اعلام نقص توسط دانشگاه مبداء و ویرایش توسط دانشجو از روز شنبه ۶ آذرماه آغاز می شود و تا پنجشنبه ۱۸ آذر ماه ۱۴۰۰ ادامه دارد.
شنبه ۲۰ آذرماه تا شنبه ۴ دیماه ۱۴۰۰ فرصت ویرایش دانشجویان و رسیدگی و اعلام نتیجه توسط دانشگاه مبداء اتمام می رسد. همینطور بررسی مدارک و اعلام نقص توسط دانشگاه مقصد و ویرایش توسط دانشجو یکشنبه ۵ دیماه شروع می شود و تا یکشنبه ۱۹ دیماه ۱۴۰۰ ادامه دارد.
بر این اساس فرصت ویرایش دانشجویان و رسیدگی و اعلام نتیجه توسط دانشگاه مقصد از روز دوشنبه ۲۰ دیماه شروع می شود و تا شنبه ۳۰ دیماه ۱۴۰۰ ادامه دارد.
منبع:

1400/07/27
10:27:18
0.0 / 5
624
تگهای خبر: آموزش , برنامه , دانشگاه
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog