آغاز فرایند انتقال دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی داخل کشور

آغاز فرایند انتقال دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی داخل کشور

سامانه انتقال و میهمانی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی داخل کشور جهت نیمسال دوم ۱۴۰۱-۱۴۰۰ فعال شد.


به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، معاونت آموزشی وزارت بهداشت با صدور اطلاعیه ای اعلام نمود: سامانه انتقال و میهمانی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی داخل کشور جهت نیمسال دوم ۱۴۰۱-۱۴۰۰ فعال شد.
بر این اساس سامانه انتقال و میهمانی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی جهت نیمسال اول ۱۴۰۱-۱۴۰۰ بر مبنای برنامه زمانی فعال می شود و لازم است نسبت به ثبت درخواست، رسیدگی و پاسخگویی به تقاضاهای انتقال و میهمانی دانشجویان بر مبنای بازه های زمانی اقدام گردد.
ثبت نام دانشجویان متقاضی در دانشگاه های مبداء و بارگذاری مدارک لازم در روز دوشنبه ۳ آبان ماه شروع می شود و تا پنج شنبه ۴ آذر ماه ۱۴۰۰ ادامه دارد. همینطور بررسی مدارک و اعلام نقص توسط دانشگاه مبداء و ویرایش توسط دانشجو از روز شنبه ۶ آذرماه آغاز می شود و تا پنجشنبه ۱۸ آذر ماه ۱۴۰۰ ادامه دارد.
شنبه ۲۰ آذرماه تا شنبه ۴ دیماه ۱۴۰۰ فرصت ویرایش دانشجویان و رسیدگی و اعلام نتیجه توسط دانشگاه مبداء اتمام می رسد. همینطور بررسی مدارک و اعلام نقص توسط دانشگاه مقصد و ویرایش توسط دانشجو یکشنبه ۵ دیماه شروع می شود و تا یکشنبه ۱۹ دیماه ۱۴۰۰ ادامه دارد.
بر این اساس فرصت ویرایش دانشجویان و رسیدگی و اعلام نتیجه توسط دانشگاه مقصد از روز دوشنبه ۲۰ دیماه شروع می شود و تا شنبه ۳۰ دیماه ۱۴۰۰ ادامه دارد.
منبع:

1400/07/27
10:27:18
0.0 / 5
409
تگهای خبر: آموزش , برنامه , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
sunblog