زمان ثبت نام هشتمین آزمون سنجش استاندارد مهارت های زبان فارسی

به گزارش بلاگ سان ثبت نام جهت شرکت در هشتمین آزمون سنجش استاندارد مهارت های زبان فارسی از سوم آذر آغاز می شود.

زمان ثبت نام هشتمین آزمون سنجش استاندارد مهارت های زبان فارسی
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، ثبت نام هشتمین دوره آزمون سنجش استاندارد مهارت های زبان فارسی (سامفا) از روز چهارشنبه سوم آذرماه شروع می شود و در روز چهارشنبه ۱۰ آذرماه آخر می پذیرد. نام نویسی منحصراً به صورت اینترنتی و از راه سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org انجام می گیرد.
با عنایت به این که پرداخت هزینه نام نویسی به صورت اینترنتی انجام می شود، متقاضیان لازم است با استفاده از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال است، با رفتن به یاست سازمان سنجش آموزش کشور و پرداخت مبلغ ۸ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال (۸۵۰ هزار تومان) بعنوان وجه نام نویسی، اطلاعات کارت اعتباری (شماره سریال ۱۲ رقمی) را دریافت نمایند.
متقاضیان شرکت در حوزه های امتحانی خارج از کشور، باید کارت اعتباری در ارتباط با نام نویسی را از راه مرکز آموزش زبان فارسی حوزه های امتحانی خارج از کشور، تهیه کنند. آزمون سنجش استاندارد مهارت های زبان فارسی (سامفا – سامفای دانشگاهی) منحصراً در سطح دانشگاهی (آکادمیک) و شامل بخش های شنیداری، خوانداری، نوشتاری و گفتاری بوده که مهارت متقاضیان در این بخش ها سنجیده خواهد شد.
آزمون فوق در بامداد و بعدازظهر جمعه ۳ دیماه ۱۴۰۰ مطابق با ۲۴ دسامبر سال ۲۰۲۱ میلادی و ۱۹ جمادی الاول سال ۱۴۴۳ قمری همزمان با حوزه های داخل کشور در حوزه های امتحانی خارج کشور در کشورهای عراق، لبنان، سوریه، ترکیه (ارزروم)، پاکستان و کره جنوبی برگزار می شود. همینطور تعیین شهر (برای متقاضیان داخل کشور) و یا کشور (برای متقاضیان خارج از کشور) برای برگزاری آزمون منوط به حدنصاب رسیدن تعداد متقاضیان در زمان نام نویسی خواهد بود.
منبع:

1400/08/20
21:21:53
0.0 / 5
455
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog