حضور راهبردی بسیج جامعه زنان در عرصه های مختلف

بلاگ سان: سازمان بسیج جامعه زنان به مناسبت شروع هفته بسیج در اطلاعیه ای آورده است که بسیج جامعه زنان حضور راهبردی در صحنه ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی و معرفی الگوهای سوم برای بانوان داشته است.

حضور راهبردی بسیج جامعه زنان در عرصه های مختلف

به گزارش بلاگ سان به نقل از مهر، سازمان بسیج جامعه زنان به مناسبت شروع هفته بسیج در اطلاعیه ای آورده است: ۵ آذرماه سال ۵۸؛ یادآور صدور فرمان تاریخی بنیان گذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) در خصوص تشکیل بسیج مستضعفین و یکی از نقاط عطف انقلاب اسلامی است که گذر زمان و رویارویی مقتدرانه و شکوهمند کشور در عرصه های مختلف جهت مقابله با تهدیدات و بحران های پیش روی میهن اسلامی، عظمت و عمق تاریخ ساز آنرا هویدا ساخت و سبب شد بسیج به یکی از نهادهای ماندگار و کارآمد انقلاب اسلامی ایران تبدیل گردد.
بسیج کانون امید و اتکای ملت ایران در سختی ها و دشواری هاست که بر پیشانی آن نقش آفرینی ها و حماسه سازی های بسیجیان مخلص و تربیت یافته در مکتب اسلام و دوده علیهم السلام می درخشد، همانان که با تمسک به ریسمان الهی و پیروی از ولایت فقیه خالصانه ها و عاشقانه های شأن در حماسه ماندگار هشت سال دفاع مقدس پدیدار و در تاریخ ماندگار شد.
در چهل و دومین سالروز تشکیل بسیج مستضعفین، در امتداد فرهنگ مقاومت، ایثار و شهادت همچنان شاهد خدمت رسانی مؤمنانه و بی منت نسل های دوم، سوم و چهارم بسیجیان در عرصه های نیاز کشور و ملت هستیم.
در این راستا بی شک حضور راهبردی بسیج جامعه زنان در عرصه های مختلف، سرمایه و ظرفیتی سرنوشت ساز برای عبور کشور از پیچ تاریخی در اختیار فراهم نموده است که می تواند این بالاترین نهاد جامعه مدنی و نماینده مردم را بعنوان پرچم دار تقویت استواری درونی نظام خصوصاً در صحنه ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی، معرفی الگوهای سوم برای بانوان ایرانی و سایر زنان مسلمان جهان، بهره مندی از ظرفیت بانوان فرهیخته، توسعه فرهنگ بسیجی و تربیت فرزندان مهدوی و … پیشتاز و ضامن موفقیت قرار دهد.
به توفیق الهی ایران اسلامی تحت زعامت داهیانه مقام معظم رهبری، پیشران اصلی مؤلفه های قدرت چون عدالت، قانون، وحدت، انضباط، کار و جهاد، ایستادگی و مقاومت و.. را در عرصه های مختلف فراهم خواهد آورد و حضور جانانه در صحنه می تواند از نمادها و نشانگرهای افتخارات آمیز آنها صیانت کند.
بسیج جامعه زنان کشور در آستانه گرامی داشت هفته بسیج، ضمن تبریک این روز بزرگ به بانوان بسیجی، ولایتمدار و همیشه در صحنه ایران اسلامی و تقدیر از تمام کوشش های مؤمنانه ها در برهه های مختلف انقلاب اسلامی، یکبار دیگر بار آرمان های شهدا، امام شهدا و خصوصاً سید شهدای مقاومت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی تجدید بیعت کرده و رهروی خودرا در راه این بزرگواران اعلام می دارد و تمام تلاش خودرا بر آن می دارد تا با ایمان راسخ و تکیه برداشته های قوی دینی و فرهنگی خود زمینه تحقق تمدن نوین اسلامی که در بستر خانه و خانواده شکل می گیرد را فراهم سازد.


منبع:

1400/09/01
23:08:00
0.0 / 5
329
تگهای خبر: رمان , فرهنگی
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
sunblog