دانشجویان اماراتی به دانشگاه باز می گردند

دانشگاه های امارات متحده عربی از شروع سال نو میلادی برای ازسرگیری آموزش حضوری بازگشایی می شوند.

دانشجویان اماراتی به دانشگاه باز می گردند
به گزارش بلاگ سان به نقل از یودبلیونیوز، تمام دانشگاه ها و مدارس امارات متحده عربی از ژانویه سال آینده با ظرفیت ۱۰۰ درصد بازگشایی خواهد شد اما رعایت پروتکلهای بهداشتی همچنان ادامه خواهد یافت.
مقامات آموزش عالی امارات بتازگی اعلام نموده اند که تمام دانشجویان، اساتید، معلمان و کارکنان مراکز آموزشی این کشور واجد شرایط دریافت دوز سوم واکسن کووید-۱۹ هستند تا در مقابل سویه های جدید کروناویروس مقاومت داشته باشند.
سخنگوی دولت امارات در نشستی اعلام نمود: همه مراکز آموزشی اقدامات پیشگیرانه برای اطمینان از بازگشت دانشجویان و دانش آموزان را انجام داده اند و از آنجائیکه تعداد روزانه موارد مبتلاشدن به کووید-۱۹ در این کشور درحال کاهش است، بازگشت دانشجویان و دانش آموزان به محیط آموزش مانعی ندارد و دانشجویان از شروع نیمسال دوم تحصیلی جاری یعنی از شروع ژانویه به کلاس های درس بازمی گردند.
بر اساس اعلام مسئولان آموزش عالی امارات، همه دانشجویان باید برای ورود به خوابگاه ها کارت واکسیناسیون خودرا عرضه کنند. افرادی هم که به سبب مشکلات پزشکی قادر به تزریق واکسن نیستند، باید هر هفته نتیجه منفی تست کرونا خودرا به دانشگاه عرضه کنند.1400/09/05
21:26:09
0.0 / 5
517
تگهای خبر: آموزش , اساتید , دانشگاه
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog