برگزاری آزمون جامع دانشجویان علامه حضوری شد

برگزاری آزمون جامع دانشجویان علامه حضوری شد

بلاگ سان: زمان و جزییات برگزاری آزمون جامع نیم سال اول سال تحصیلی 1401-1400 دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه علامه طباطبایی اعلام گردید.


به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، ارزیابی آزمون جامع نیم سال اول سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه علامه طباطبایی در ایام ۸، ۹ و ۱۱ دی ماه سال ۱۴۰۰ برگزار می گردد.
بر این اساس، دانشجویانی می توانند در این آزمون شرکت کنند که تمامی دروس مرحله آموزشی خودرا با موفقیت گذرانده و میانگین کل نمرات آنها ۱۶و بالاتر باشد. همین طور ارائه نمره زبان قابل قبول جهت شرکت در ارزیابی جامع الزامی است در غیر این صورت شرکت در آزمون میسر نبوده و یک نوبت لحاظ خواهد شد.
بر این اساس دانشجویانی می توانند در این آزمون شرکت نمایند که آزمون جامع را در نیم سال اول سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ انتخاب و گرفتن کرده و تمامی دروس مرحله آموزشی خودرا با موفقیت گذرانده باشند و میانگین کل نمرات آنها ۱۶ و یا بالاتر باشد.
همین طور ارائه نمره زبان قابل قبول جهت شرکت در آزمون جامع نیم سال اول سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه علامه طباطبایی الزامی است. در غیر این صورت شرکت در آزمون مذکور امکان پذیر نیست و یک نوبت لحاظ خواهد شد.
آزمون جامع نیم سال قبل این دانشجویان در ایام ۲۶، ۲۷ و ۲۹ شهریور ماه سال جاری مطابق زمان بندی اعلام شده از طرف دانشکده ها بصورت حضوری در دانشکده محل تحصیل و غیرحضوری بصورت برخط(برای دانشجویان دارای شرایط خاص) انجام شد.
دانشگاه علامه طباطبایی اعلام کرد؛ آزمون جامع نیم سال اول سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه بصورت حضوری برگزار می گردد.
منبع:

1400/09/14
12:34:05
0.0 / 5
346
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
sunblog