دانشگاه هاروارد سال نو را چطور آغاز می کند؟

دانشگاه هاروارد سال نو را چطور آغاز می کند؟

به گزارش بلاگ سان دانشگاه هاروارد اعلام نمود به علت شیوع مجدد کووید-۱۹، برای ژانویه سال ۲۰۲۲ میلادی، آموزش مجازی را از سر خواهد گرفت.


به گزارش بلاگ سان به نقل از سی بی اس بوستون، دانشگاه هاروارد اعلام نموده است که در ماه ژانویه سال ۲۰۲۲ میلادی، به مدت سه هفته نخست، به دانشجویان خود آموزش مجازی عرضه خواهد کرد.
این دانشگاه در تشریح علل این تصمیم گفته که با عنایت به افزایش سریع موارد مبتلا به کووید-۱۹ در سطح محلی و در سرتاسر کشور (آمریکا) و همینطور شیوع رو به رشد سویه بسیار مسری اُمیکرون، چنین تصمیمی اتخاذ شده است.
دانشگاه هاروارد اعلام نموده، اساتید، کارکنان و محققان این دانشگاه هم در صورت امکان باید از راه دور کار کنند و فقط دانشجویانی که مجاز هستند، باید به دانشگاه بازگردند.
در این میان، دانشکده های دانشگاه هاروارد، به صورت جداگانه دانشجویان را در مورد ترتیب حضور طبقه بندی می کنند. به این ترتیب، بعضی از برنامه های دانشگاه مانند کارهای ضروری آزمایشگاهی حضوری و بیمار محور، به صورت عادی به صورت حضوری ادامه خواهند داشت.
همچنین خدمات کتابخانه آنلاین و بعضی از خدمات کتابخانه به صورت حضوری در دسترس اعضای دانشگاه هاروارد خواهد بود.
دانشگاه هاروارد پیش از این تأیید کرده که سویه اُمیکرون کرونا در بین اعضای این دانشگاه وجود دارد.
مسئولان دانشگاه هاروارد اعلام کردند: درحال برنامه ریزی برای بازگشت به فعالیتهای پررنگ تر در محوطه دانشگاه در اواخر ژانویه هستند، البته این امر منوط به این است که شرایط بهداشت عمومی اجازه دهد.
ما به نظارت بر وضعیت ادامه خواهیم داد.1400/10/05
20:48:27
0.0 / 5
289
تگهای خبر: آموزش , اساتید , برنامه , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog