رئیس دانشگاه جامع علمی كاربردی خبر داد

تصویب و اجرای ۱۰۰ برنامه درسی تا نیمه اول ۱۴۰۱

به گزارش بلاگ سان رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی از تصویب و اجرای 100 برنامه درسی جدید تا نیمه اول 1401 آگاهی داد و اظهار داشت: میزان برنامه های درسی صنعت و IT این دانشگاه در آینده از آنچه که الان است بیشتر خواهد شد.

تصویب و اجرای ۱۰۰ برنامه درسی تا نیمه اول ۱۴۰۱
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، حسین بلندی ضمن بیان این مطلب با تاکید بر این که مشکل اساسی کشور اشتغال است و باید با بیکاری مبارزه کرد، اظهار داشت: نظام استکباری می خواهد بیکاری را توسعه دهد. دیپلمه، لیسانس و دکترای ما را بیکار ببیند و بگوید ناکارآمد هستید و مشکلات زیادی دارید، پس ما باید به نیازهای کشور بپردازیم. ما داعیه اشتغال نداریم اما ابزاری برای حل مشکل اشتغال هستیم.
رئیس دانشگاه علمی کاربردی همین طور به امضای تفاهم نامه ای این دانشگاه با معاونت امور زنان ریاست جمهوری اشاره نمود و اظهار داشت: با امضای این تفاهم نامه، دانش آموختگان خانم بیکار سایر دانشگاه ها یک دوره آموزشی می بینند و می توانند جذب بازار کار شوند.
بلندی به افزایش ۵۰ درصدی ثبت نام متقاضیان دانشگاه در بهمن ماه نسبت به سال قبل اشاره نمود و اظهار داشت: ۱۰۰ برنامه درسی تا نیمه اول ۱۴۰۱ تصویب و به اجرا در می آید ضمن این که از امکانات سایر دستگاهها جهت اجرای دوره ها هم استفاده خواهیم کرد. برنامه های صنعت و IT ما در آینده بیشتر از آنچه که الان است خواهد شد.
منبع:

1400/10/16
23:42:04
0.0 / 5
520
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
sunblog