شروع ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد

بلاگ سان: ثبت نام تکمیل ظرفیت پذیرش بر طبق سوابق تحصیلی در مقاطع کاردانی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته نیمسال دوم 1400 دانشگاه آزاد اسلامی شروع شد.

شروع ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، باتوجه به مصوبه نوزدهمین جلسه مورخ ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ شورای سنجش و پذیرش دانشجو در دوره های تحصیلات تکمیلی، قرار شد مرحله تکمیل ظرفیت برای رشته محل هایی که ظرفیت آنها خالی مانده، همراه با رشته محل های جدید صورت گیرد.
بر این اساس، متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت www.azmoon.org از نتیجه نتایج تکمیل ظرفیت پذیرش بر طبق سوابق تحصیلی در مقاطع کاردانی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته نیمسال دوم ۱۴۰۰ دانشگاه باخبر شوند و با مراجعه به سامانه آموزشیار edu.iau.ac.ir و مطابق جدول زمانی اعلام شده، نسبت به انتخاب حداکثر ۱۰۰ کدرشته/ محل از مجموعه های امتحانی مجاز اقدام نمایند.
پذیرفته شدگان کلیه محل­ های دانشگاهی جهت اطلاع از زمان و چگونگی تحویل مدارک به آدرس سایت واحددانشگاهی محل پذیرش خود مراجعه کنند.
پذیرفته شدگان جهت اطلاع از شرایط و ضوابط ثبت نام می توانند راهنمای ثبت نام این مقطع را از سامانه sanjesh.iau.ir دریافت و مطالعه کنند.
مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی به داوطلبان سفارش کرده که ابتدا دفترچه راهنمای انتخاب رشته را دریافت و بعد از مطالعه و کسب آگاهی، نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند.
مهلت انتخاب رشته این متقاضیان تا روز دوشنبه ۲۷ دی ماه ادامه دارد.
1400/10/25
22:26:50
0.0 / 5
467
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , سایت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog