معاون دانشگاه صنعتی خواجه نصیر:

در آینده نزدیک شاهد حضور کلیه دانشجویان در دانشگاه خواهیم بود

به گزارش بلاگ سان معاون آموزشی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی نحوه حضور دانشجویان در نیم سال دوم تحصیلی (۱۴۰۱-۱۴۰۰) این دانشگاه را اعلام نمود.

در آینده نزدیک شاهد حضور کلیه دانشجویان در دانشگاه خواهیم بود
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، دکتر علیرضا صالحی در مورد وضعیت حضور دانشجویان دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی در نیم سال دوم تحصیلی (۱۴۰۱-۱۴۰۰) اظهار نمود: با عنایت به مصوبه "ستاد ملی کرونا" و "ستاد از سرگیری آموزش حضوری دانشجویان"، تصمیمات اتخاذ شده در مورد وضعیت حضور دانشجویان در نیم سال دوم تحصیلی (۱۴۰۱-۱۴۰۰) در دانشگاه به این منوال خواهد بود که کلاس های کلیه دانشجویان ورودی سال ۱۳۹۹ دانشگاه در مقطع کارشناسی به صورت حضوری خواهد بود.
صالحی افزود: همینطور کلیه دانشجویان ورودی سال ۱۳۹۹ دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی در مقطع کارشناسی ارشد به صورت حضوری به انجام کارهای آزمایشگاهی- تحقیقاتی خود خواهند پرداخت.
به نقل از ایشان، کلیه کلاس های عملی و آزمایشگاهی دانشجویان در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری هم برای دانشجویان ورودی سال ۱۳۹۹ به صورت حضوری برگزار می شود.
جلسات دفاعیه دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری به صورت حضوری برگزار می شود.
معاون آموزشی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی اضافه کرد: دانشجویان ورودی سال ۱۳۹۹ مقطع کارشناسی پس از گذراندن سه ترم آموزش غیرحضوری برای نخستین بار تجربه حضور در دانشگاه را پیدا خواهند کرد و در هر صورت رعایت کامل پروتکلهای بهداشتی به منظور حفظ سلامت از جانب دانشجویان الزامی است.
دکتر صالحی در انتها تصریح کرد: مسئولین دانشگاه خواجه نصیر درحال برنامه ریزی برای حضور تدریجی کلیه دانشجویان با عنایت به وضعیت انتشار کرونا و دستورات ستاد ملی مبارزه با کرونا هستند و در آینده نزدیک شاهد حضور کلیه دانشجویان در دانشگاه خواهیم بود.
منبع:

1400/10/30
10:51:42
0.0 / 5
482
تگهای خبر: آموزش , برنامه , دانشگاه
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
sunblog