آغاز مهلت مجدد ثبت نام آزمون ارشد از فردا

به گزارش بلاگ سان جاماندگان آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۱ دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی از فردا یکشنبه سوم بهمن می توانند برای ثبت نام خود اقدام نمایند.

آغاز مهلت مجدد ثبت نام آزمون ارشد از فردا
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، سازمان سنجش آموزش کشور منتشر اعلام کرد؛ اطلاعات متقاضیان ثبت نام کننده در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۱ در تمامی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی دولتی و غیر دولتی و همینطور دانشگاه آزاد اسلامی و بیست و هفتمین المپیاد علمی- دانشجویی کشور که در زمان مقرر (از تاریخ ۱۶ تا ۲۷ آذر) در این آزمون ثبت نام نموده اند، هم از فردا یکشنبه مورخ سوم تا ششم بهمن به منظور مشاهده و ویرایش بر روی درگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.
متقاضیان لزوم دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و بعد از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و اصلاحات در ارتباط با آن مندرج دراطلاعیه مورخ ۲۳ آذر که از راه درگاه اطلاع رسانی این سازمان در دسترس می باشد، نسبت به مشاهده و کنترل اطلاعات ثبت نامی خود اقدام و در صورت تمایل نسبت به ویرایش اطلاعات اقدام نمایند.
همینطور به منظور مساعدت و همراهی با متقاضیانی که در مهلت مقرر موفق به ثبت نام در آزمون نشده اند، ترتیبی اتخاذ شده که در بازه زمانی فوق بتوانند نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.1400/11/02
23:40:29
0.0 / 5
473
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
sunblog