خزعلی مطرح كرد؛

اجرای طرحی برای کاهش آمار طلاق با کمک مشاوران

بلاگ سان: مشاور امور زنان و خانواده ریاست جمهوری اظهار داشت: طرحی به کمک مشاوران مجرب برای کاهش آمار طلاق اجرایی شده تا زنان در چهار سال اول ازدواج به کمک مشاوران زندگی خویش را تقویت نمایند.

اجرای طرحی برای کاهش آمار طلاق با کمک مشاوران

به گزارش بلاگ سان به نقل از مهر، انسیه خزعلی مشاور امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در مراسم گرامیداشت ولادت حضرت فاطمه) س و روز زن ضمن اشاره به آموزه های حضرت زهرا (س) به منظور زندگی فردی و اجتماعی زنان اظهار داشت: حضرت زهرا (س) حتی لباس عروسی خویش را انفاق می کردند، گاهی چیزی را که به آن احتیاج داشتند را انفاق می نمودند این که رهبر معظم انقلاب توجه به نیازمندان را لزوم امروز جامعه می دانند نشان از این است که ما هم باید به تاسی از حضرت زهرا (س) توجه به نیازمندان را سرلوحه امور خود قرار دهیم.
خزعلی ضمن اشاره به دو طرح برای پشتیبانی از زنان و خانواده اظهار داشت: یکی از این دو طرح ایجاد کسب و کار خانواده محور برای اشتغال زنان سرپرست خانوار است. این طرحی است که متأسفانه به علت کاهش آمار ازدواج و وجود تعداد قابل توجه زنان سرپرست خانوار لازم است به اجرای آن اهتمام ویژه ای داشته باشیم. طرحی دیگری هم به کمک مشاوران مجرب برای کاهش آمار طلاق اجرایی شده تا زنان در چهار سال اول ازدواج به کمک مشاوران زندگی خویش را تقویت نمایند تا شاهد کاهش آمار طلاق در کشور باشیم.
مشاور امور زنان و خانواده ریاست جمهوری ضمن اشاره به پویش خون دادن اظهار داشت: طرح دیگری که توسط معاونت امور زنان درحال اجراست پویش خون دادن است. ان شاءالله در این پویش تلاش نماییم زنان برای زنان در این اقدام خیرخواهانه شرکت نمایند. همانطور که اطلاع دارید زنان به علت وضع حمل بیشترین نیاز را به خون دارند. در حالیکه تنها ۵ درصد زنان از اهداکنندگان خون هستند. امیدواریم زنان فرهنگی در تمام این طرح های انفاق محور مشارکت داشته باشند.


منبع:

1400/11/10
21:57:33
0.0 / 5
503
تگهای خبر: شركت , فرهنگی , مراسم
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
sunblog