معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان:

آرمان های انقلاب اسلامی توسط جوانان رقم خواهد خورد

به گزارش بلاگ سان مشهد ـ معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: تحقق اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی به دست مردم و جوانان رقم خواهد خورد.

آرمان های انقلاب اسلامی توسط جوانان رقم خواهد خورد

به گزارش بلاگ سان به نقل از مهر، وحید یامین پور در همایش «جهاد اکبر» اظهار نمود: تحقق اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی نه توسط دولت ها و ساختارهای رسمی حاکمیت بلکه به دست مردم و جوانان رقم خواهد خورد.
معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: ۲۲ بهمن ۵۷ روز شروع انقلاب اسلامی بود و پیروزی انقلاب زمانی است که اهداف و آرمان های انقلاب محقق شود.
وی بیان کرد: قبل تر تصور بر این بود که تحولات مهم کشورها توسط دولت و حاکمیت بواسطه داشتن امکانات، ساختار و پول رقم می خورد، در صورتیکه این دیدگاه صحیح نیست، چونکه دولت ها توان رقم زدن تحولات بزرگ را ندارند.
یامین پور اضافه کرد: هر چه می گذرد دولت ها در جهان ضعیف تر می شوند و الان توان آنها در مقابل اقدامات و تغییرات ناشی از عملکرد سازمان های مردم نهاد غیررسمی و بومی تضعیف شده است.
معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: مقام معظم رهبری در بیانات خود پیرامون گام دوم انقلاب، جوانان را مخاطب قرار داده اند، پس تحولات مقرر است به دست جوانان رخ دهد، امیدواریم نور آرمان خواهانه موجود در اینطور مراسم ها و جمع های تشکیلاتی ادامه یابد.
وی افزود: البته دولت ها می توانند زمینه ساز تحقق اهداف باشند و در این راه مانع زدایی کرده و اداره کننده تحولات کشور باشند.


منبع:

1401/01/06
14:18:19
0.0 / 5
444
تگهای خبر: جوانان , رمان , مراسم , همایش
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
sunblog