وزیر ورزش و جوانان:

می خواهند عزت ورزشکاران ایرانی را از بین ببرند

به گزارش بلاگ سان مشهد ـ وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: برخی در گوشه و کنار دنیا برنامه می ریزند که چگونه عزت را از ورزشکاران جوان ایرانی بگیرند.

می خواهند عزت ورزشکاران ایرانی را از بین ببرند

به گزارش بلاگ سان به نقل از مهر، حمید سجادی شامگاه سه شنبه در همایش «جهاد اکبر» در مشهد اظهار نمود: با افتخار اعلام می نماییم، امروز نزدیک به ۴۰ هزار گروه جهادی در ایران فعالیت دارند و در قالب معاونت جوانان وزارت ورزش نیز چهار هزار سازمان مردم نهاد فعال و یا تقریباً نیمه فعال در زمینه جوانان وجود دارد.
وزیر ورزش و جوانان بیان کرد: این تعداد سمن فعال در زمینه جوانان کم است و از آنان می خواهیم نیازهای جامعه را شناسایی کنند و با پیشنهاد تشکیل سازمان مردم نهاد برای حل این مشکلات و نیازهای روز همگان را یاری کنند.
وی اظهار داشت: رویکرد و ماموریت سازمان های مردم نهاد و حضور پررنگ تر از گذشته آنها را مطالبه می نماییم و به سمت جوانان دست یاری دراز کرده ایم.
سجادی بیان کرد: در صورتیکه منشور المپیک می گوید ورزش عاری از سیاست است تعدادی از کشورها در رشته های ورزشی بتازگی در مقابل ورزشکاران کشور روسیه موضع گرفتند.
وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: این در حالیست که وقتی ورزشکار ما حاضر به شرکت در مسابقه با ورزشکار رژیم اشغالگر قدس نمی گردد، در نهایت ما را تهدید می کنند.
وی اظهار نمود: برخی با وضع ضوابط و قوانین، قصد سلب توانمندی های دیگر کشورها را دارند، بطورمثال کمیته ای در رژیم صهیونیستی شکل گرفته که می خواهد با جذب و به کارگیری ورزشکاران حتی از دیگر کشورها، طوری برنامه ریزی کند تا زمینه رویارویی ورزشکاران ایرانی را با ورزشکاران دارای پرچم این رژیم فراهم آورند و حتی ورزشکاران یاد شده را در قرعه ورزشی مقابل ایران قرار دهند.
سجادی اظهار داشت: برخی در گوشه و کنار دنیا برنامه می ریزند که چگونه عزت را از ورزشکاران جوان ایرانی بگیرند، آنها می خواهند تغییری در رده بندی ارزش ها برای جوانان اتفاق بیفتد تا اعتماد مردم از اداره کشور و مسئولان گرفته شود و جوانان هویت و نعمت های خودرا فراموش کنند، آنها برای تحقیر کشور برنامه ریزی می کنند تا جوان ما ترجیح دهد جای دیگری به جز وطن خودرا جهت زندگی انتخاب نماید.


منبع:

1401/01/07
21:52:46
0.0 / 5
438
تگهای خبر: برنامه , جوانان , شركت , همایش
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
sunblog