انتشار دفترچه راهنمای پذیرفته شدگان آزمون دکتری تا فردا

پذیرفته شدگان آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۱۴۰۱ دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی از روز پنج شنبه ۲۵ فروردین ماه می توانند نسبت به انتخاب رشته خود اقدام نمایند.

انتشار دفترچه راهنمای پذیرفته شدگان آزمون دکتری تا فردا
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، علیرضا کریمیان ضمن اعلام این مطلب اظهار نمود: نتایج اولیه آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۱۴۰۱ امروز با تلاش بیشتر کارکنان و عوامل فنی زودتر از موعد مقرر از راه درگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org اعلام گردید و داوطلبان با در اختیار داشتن شماره داوطلبی یا شماره پرونده و اطلاعات شناسنامه ای می توانند کارنامه نتایج اولیه آزمون خویش را مشاهده نمایند.
وی تصریح کرد: طبق اطلاعیه مندرج در سایت سازمان سنجش آموزش کشور مقرر بود که نتایج اولیه دکتری فردا چهارشنبه ۲۲ فروردین ماه اعلام گردد که زودتر از موعد منتشر گردید. همینطور دفترچه راهنمای انتخاب رشته تا فردا در دسترس متقاضیان این آزمون قرار می گیرد.
کریمیان اضافه کرد: داوطلبان مجاز به انتخاب رشته از روز پنج شنبه ۲۵ تا روز یکشنبه مورخ ۲۸ فروردین ماه فرصت دارند تا نسبت به ثبت کد رشته محل های انتخابی خود (حداکثر ۵۰ کد رشته محل در صورت وجود) اقدام نمایند.
وی اظهار داشت: داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته می باشند و متقاضی انتخاب رشته های دانشگاه آزاد اسلامی هستند، لازم است به درگاه اینترنتی www.azmoon.org رجوع و برپایه اطلاعیه های در ارتباط با دانشگاه آزاد اسلامی اقدام نمایند.
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، سازمان سنجش آموزش کشور تاکید کرد؛ از آنجاییکه امکان دارد بعد از بسته شدن فایل دفترچه راهنمای انتخاب رشته، تغییراتی از سوی معاونت آموزشی وزارت متبوع یا دانشگاه های پذیرنده دانشجو به این سازمان اعلام گردد که ملاک عمل قرار خواهد گرفت، بنابراین به داوطلبان سفارش می شود به تغییراتی که در چارچوب اطلاعیه ها از راه سایت سازمان یا هفته نامه پیک سنجش اطلاع رسانی می شود توجه نموده و در این راستا اقدامات لازم را انجام دهند. بدیهی است عدم اطلاع از اطلاعیه های اعلام شده هیچ گونه حقی برای داوطلبان ایجاد نمی کند.
منبع:

1401/01/25
13:06:04
0.0 / 5
556
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
sunblog