فردا، آخرین مهلت انتخاب رشته دکتری تخصصی دانشگاه آزاد

فردا، آخرین مهلت انتخاب رشته دکتری تخصصی دانشگاه آزاد

بلاگ سان: مهلت انتخاب رشته دوره دکتری تخصصی سال 1401 دانشگاه آزاد اسلامی برای داوطلبانی که در آزمون سراسری دوره دکتری تخصصی سازمان سنجش آموزش کشور شرکت کرده اند، فردا جمعه 9 اردیبهشت اختتام می یابد.


به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، بر این اساس، داوطلبان مجاز به انتخاب رشته بر طبق کارنامه صادره از طرف سازمان سنجش آموزش کشور می توانند متناسب با مجموعه امتحانی خود حداکثر تا ۸۰ رشته/ محل را در دانشگاه آزاد اسلامی انتخاب کنند.
داوطلبان لازم است با مراجعه به سامانه www.azmoon.org دفترچه راهنمای انتخاب رشته را دریافت نمایند. متقاضیان دوره دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی لازم است بعد از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و درصورت دایر بودن رشته/ گرایش مورد تقاضای ایشان در دانشگاه آزاد اسلامی بوسیله سامانه مذکور انتخاب رشته کنند.
همین طور می توانند با کد شناسه انتخاب رشته مندرج در ذیل کارنامه صادره از طرف سازمان سنجش آموزش کشور و کد ملی مبادرت به ورود به سامانه کرده و بعد از پرداخت وجه ثبت نام نسبت به انتخاب رشته/محل های مورد نظر خود به ترتیب اولویت اقدام نمایند.
انتخاب رشته دوره دکتری تخصصی سال ۱۴۰۱ دانشگاه آزاد اسلامی که از ۲۵ فروردین ماه شروع شده بود، تا ۵ اردیبهشت ادامه داشت که تا اختتام فردا تمدید گردید.
منبع:

1401/02/08
14:02:46
0.0 / 5
176
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog