فردا، آخرین مهلت انتخاب رشته دکتری تخصصی دانشگاه آزاد

بلاگ سان: مهلت انتخاب رشته دوره دکتری تخصصی سال 1401 دانشگاه آزاد اسلامی برای داوطلبانی که در آزمون سراسری دوره دکتری تخصصی سازمان سنجش آموزش کشور شرکت کرده اند، فردا جمعه 9 اردیبهشت اختتام می یابد.

فردا، آخرین مهلت انتخاب رشته دکتری تخصصی دانشگاه آزاد
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، بر این اساس، داوطلبان مجاز به انتخاب رشته بر طبق کارنامه صادره از طرف سازمان سنجش آموزش کشور می توانند متناسب با مجموعه امتحانی خود حداکثر تا ۸۰ رشته/ محل را در دانشگاه آزاد اسلامی انتخاب کنند.
داوطلبان لازم است با مراجعه به سامانه www.azmoon.org دفترچه راهنمای انتخاب رشته را دریافت نمایند. متقاضیان دوره دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی لازم است بعد از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و درصورت دایر بودن رشته/ گرایش مورد تقاضای ایشان در دانشگاه آزاد اسلامی بوسیله سامانه مذکور انتخاب رشته کنند.
همین طور می توانند با کد شناسه انتخاب رشته مندرج در ذیل کارنامه صادره از طرف سازمان سنجش آموزش کشور و کد ملی مبادرت به ورود به سامانه کرده و بعد از پرداخت وجه ثبت نام نسبت به انتخاب رشته/محل های مورد نظر خود به ترتیب اولویت اقدام نمایند.
انتخاب رشته دوره دکتری تخصصی سال ۱۴۰۱ دانشگاه آزاد اسلامی که از ۲۵ فروردین ماه شروع شده بود، تا ۵ اردیبهشت ادامه داشت که تا اختتام فردا تمدید گردید.
منبع:

1401/02/08
14:02:46
0.0 / 5
347
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه , شركت
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
sunblog