رئیس دانشگاه علوم پزشكی تهران:

برنامه جامع مدیریت 4 ساله دانشگاه تدوین شد

به گزارش بلاگ سان رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران از با اشاره به اینکه تدوین برنامه جامع مدیریت چهار ساله دانشگاه آماده شد، اظهار داشت: این برنامه به اساتید ارسال خواهد شد و انتظار دارم به دقت مورد مطالعه قرار بگیرد تا نقشه علمی دانشگاه در این چهار سال با کمترین نقص اجرایی شود.

برنامه جامع مدیریت 4 ساله دانشگاه تدوین شد
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، دکتر حسین قناعتی در پیامی به مناسبت روز استاد تاکید کرد؛ امروزه بشر در علم آموزی رتبه بالایی به دست آورده به صورتی که دستاوردهای علمی باعث ارتقاء زندگی انسان شد اما از نگاه معنوی غافل مانده است.
در ادامه پیام رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران آمده است؛ آنچه امروز رسالت معلمان و اساتید را دو چندان می کند خطر آلوده شدن جامعه سلامت به نگاه مادی گری صرف است. بنابراین از اساتید که سرسلسله آنها ابوعلی ها، دکتر قریب، دکتر یلدا، دکتر شمس شریعت، دکتر بهادری و استاد یحیی عقیقی قرار دارد، انتظار می رود که پرچم علم و ایمان و تقوا دانش آموزی و تحقیق و یقین به روز بودن و به هوش بودن احساس مسئولیت و تلاش بی وقفه این مسئولیت عظیم را ادامه دهند و به حواشی و مشکلات کمتر توجه نموده و همه وجود خویش را وقف رضای خدا و خدمت به خلق و تربیت بهترین عالمان و برترین انسان های فرهیخته مزین دانش و تقوی نمایند.
قناعتی تصریح کرد: هم اکنون برنامه جامع مدیریت چهار ساله دانشگاه علوم پزشکی تهران آماده شده برای اساتید ارسال خواهد شد انتظار داریم اساتید با دقت این برنامه را مطالعه کنند و ما را در رفع اشکالات آن یاری نمایند تا نقشه علمی دانشگاه در این چهار سال با کمترین نقص اجرایی شود.
منبع:

1401/02/14
16:55:37
0.0 / 5
372
تگهای خبر: اساتید , برنامه , دانشگاه
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
لینک دوستان بلاگ سان
sunblog