جزئیات پذیرش دکتری بدون آزمون دانشگاه تربیت مدرس

به گزارش بلاگ سان دانشگاه تربیت مدرس، جزئیات پذیرش دانشجویان استعداد درخشان متقاضی دوره های دکتری تخصصی سال ۱۴۰۱ این دانشگاه را اعلام نمود.

جزئیات پذیرش دکتری بدون آزمون دانشگاه تربیت مدرس
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، بر این اساس کلیه داوطلبانی که در مرحله اولیه پذیرش دانشجویان استعداد درخشان بعنوان برگزیدگان علمی انتخاب شده اند و متقاضی پذیرش در دوره های دکتری تخصصی سال ۱۴۰۱ دانشگاه تربیت مدرس شده اند، ضروریست نسبت به انجام مراحل بعد اقدام نمایند.
داوطلبان ثبت نام کرده، ضروریست برای آگاهی از وضعیت بررسی اولیه پرونده الکترونیکی خود به سامانه گلستان دانشگاه تربیت مدرس رجوع کنند.
داوطلبانی که وضعیت بررسی اولیه نسخه الکترونیکی مدارک آنها در سامانه گلستان "تایید" اعلام شده است، مجاز به شرکت در جلسه آزمون شفاهی هستند.
این دسته از داوطلبان باید از روز دوشنبه مورخ ۲ خرداد ماه تا آخر روز شنبه مورخ ۷ خرداد ماه ۱۴۰۱ با رفتن به سامانه گلستان گواهی در ارتباط با ثبت نام را دریافت نمایند
همچنین، در رشته گرایش هایی که امکان انتخاب زمینه تحقیقاتی اساتید در سامانه گلستان فراهم است، این اجبار وجود دارد که حتما پیش از دریافت گواهی ثبت نام، نسبت به انتخاب زمینه تحقیقاتی مورد علاقه خود در سامانه مذکور اقدام گردد.
با اعلام معاونت آموزشی دانشگاه تربیت مدرس، داوطلبانی که وضعیت بررسی اولیه مدارک آنها در سامانه گلستان این دانشگاه "مشروط" اعلام شده است، از امروز ۱۹ اردیبهشت تا تاریخ ۲۵ اردیبهشت سالجاری فرصت دارند نسبت رفع نقص مدارک ارسالی خود اقدام نمایند. بعد از بررسی دوباره مدارک و در صورت تغییر وضعیت داوطلبان از "مشروط" به "تایید" ضروریست داوطلبان ذیربط از روز دوشنبه مورخ ۲ خرداد ماه تا آخر روز شنبه مورخ ۷ خرداد ماه ۱۴۰۱، نسبت به انتخاب زمینه تحقیقاتی مورد علاقه خود در سامانه گلستان اقدام و گواهی در ارتباط با ثبت نام را دریافت نمایند.
زمان، نحوه برگزاری جلسه آزمون شفاهی و اعلام نتیجه نهایی جلسه آزمون شفاهی کلیه رشته گرایش های این دانشگاه به صورت حضوری، همزمان با مصاحبه داوطلبان آزمون نیمه متمرکز دوره های دکتری تخصصی سال۱۴۰۱ برگزار می شود.
دانشگاه تربیت مدرس اعلام نمود که برنامه دقیق زمانبندی و نحوه برگزاری جلسه آزمون شفاهی هر رشته/ گرایش، نیمه اول خرداد ماه ۱۴۰۱ طی اطلاعیه این دانشگاه در وبگاه دانشگاه تربیت مدرس اعلام خواهد شد.
نتیجه نهایی بررسی پذیرش دانشجویان استعداد درخشان دوره های دکتری تخصصی سال ۱۴۰۱ دانشگاه تربیت مدرس حداکثر تا آخر مرداد ماه ۱۴۰۱ از راه وبگاه این دانشگاه اعلام خواهد شد.1401/02/20
23:36:09
0.0 / 5
496
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
sunblog