اعلام تقویم آموزشی دانشجویان علامه طباطبایی

بلاگ سان: کلاس های آموزشی دانشجویان تمامی مقاطع دانشگاه علامه طباطبایی در نیم سال اول تحصیلی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ از ۱۹ شهریورماه آغاز خواهد شد.

اعلام تقویم آموزشی دانشجویان علامه طباطبایی
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، شورای آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی تقویم دانشگاهی سال تحصیلی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ دانشجویان این دانشگاه را برای دو نیم سال آتی اعلام نمود. برپایه این تقویم آخرین فرصت درخواست تمدید سنوات برای نیم سال آتی دانشجویان دوره کارشناسی تا ۱۷ تیرماه و دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی هم تا ۱۵ تیرماه تعیین شده است.
همینطور دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی در تمامی مقاطع تحصیلی از ۱۲ تا ۱۶ شهریورماه جاری می توانند نسبت به انتخاب واحد خود اقدام نمایند و کلاس های آموزشی این دانشجویان از ۱۹ شهریورماه آغاز خواهد شد.
همینطور دانشجویان از ۲۷ شهریورماه تا ۲ مهرماه سال ۱۴۰۱ می توانند مبادرت به حذف و اضافه واحدهای درسی خود نموده و ۳۰ آذرماه هم آخر حذف اضطراری عنوان شده است و در نهایت کلاس های نیم سال تحصیلی دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی ۷ دیماه آخر می یابد و امتحانات این دانشجویان هم از ۱۷ تا ۲۷ دیماه به طول خواهد انجامید.
تقویت آموزشی نیم سال دوم تحصیلی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ دانشگاه علامه طباطبایی هم تاریخ ۸ تا ۱۲ بهمن ماه را مهلت انتخاب واحد دانشجویان تعیین کرده و کلاس های این دانشجویان از ۱۶ بهمن ماه شروع می شود. همینطور دانشجویان تمامی مقاطع تحصیلی ۲۳ تا ۲۹ بهمن ماه می توانند به حذف اضافه خود اقدام نموده و ۱۰ خرداد ماه سال ۱۴۰۲ آخر حذف اضطراری دانشجویان اعلام شده است.
در نهایت کلاس های آموزشی دانشجویان در نیم سال دوم تحصیلی هم ۱۷ خردادماه ۱۴۰۲ آخر می یابد و زمان برگزاری امتحانات این دانشجویان ۲۷ خردادماه تا ۷ تیرماه سال ۱۴۰۲ تعیین شده است.
دانشگاه علامه طباطبایی تاکید کرده است طبق مقررات آموزشی عدم انتخاب واحد در موعد مقرر به منزله انصراف از تحصیل به حساب می آید.1401/03/16
08:43:38
0.0 / 5
334
تگهای خبر: آموزش , دانشگاه
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
sunblog