بازگشت ۴ مرکز آموزش علمی کاربردی به چرخه آموزش

به گزارش بلاگ سان در جلسه روسای مراکز آموزش علمی کاربردی که با حضور تعدادی از معاونین ستادی دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار شد، بازگشت ۴ مرکز آموزش علمی کاربردی وابسته استان اصفهان به چرخه آموزش اعلام گردید.

بازگشت ۴ مرکز آموزش علمی کاربردی به چرخه آموزش
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، دکتر حامد باقری فراهانی معاون اداری، مالی و مدیریت منابع دانشگاه علمی کاربردی در این نشست با ابراز خرسندی از بازگشت ۴ مرکز آموزش علمی کاربردی استان اصفهان به چرخه آموزش دانشگاه اظهار داشت: مراکز آموزش علمی کاربردی وابسته باید ویترین این دانشگاه باشند که باکیفیت عرضه آموزش ها و انتظارات همخوانی داشته باشد. بنابراین هرگونه کاستی در این مراکز آموزشی جنبه نظارتی دانشگاه را به دنبال دارد. ازاین رو که مطالبه استانداردهای مطلوب دانشگاه از سایر مراکز را با چالش مواجه می کند.
دکتر باقری اضافه کرد: انتظار می رود با تدوین یک برنامه راهبردی و با نگاهی میان مدت و دراز مدت توسط مراکز آموزش وابسته، امکان هدف گذاری و تدوین یک برنامه اقدام عملیاتی برای تجهیز این مراکز آموزشی در مناطقی که دارای مزیت نسبی هستند از جانب ستاد مرکزی دانشگاه جامع علمی کاربردی فراهم گردد.
وی بررسی وضعیت ۸ مرکز استان اصفهان در زمینه ظرفیت های آنها در جذب دانشجو و سیاست گذاری برای خروج آنها از حالت زیان دهی، بررسی برنامه های مراکز آموزشی برای ورود به حوزه های جدیدی که برای دانشگاه منبع درآمدی باشد و حوزه هایی را که بتواند مسئولیت پذیری اجتماعی دانشگاه از حیث تاثیرگذاری در اشتغال، رونق اقتصادی و پرداختن به مزیت های نسبی مناطق تکمیل کند، را از علل برگزاری این جلسه دانست.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، در این نشست که نمایندگانی از معاونت نظارت و سنجش، بودجه وگسترش آموزش عالی سازمان مرکزی هم حضور داشتند، روسای مراکز آموزش علمی کاربردی استان اصفهان گزارشی از فعالیتها و برنامه های آتی مراکز خود عرضه دادند.1401/03/26
10:30:02
0.0 / 5
339
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
sunblog