نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش امروز اعلام می شود

بلاگ سان: نتایج اولیه آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش امروز، جمعه سوم تیرماه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می گیرد.

نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش امروز اعلام می شود

به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، به اطلاع داوطلبان شرکت کننده در نهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرائی کشور (آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش به تاریخ های برگزاری ۱۵ و ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱) می رساند که کارنامه اعلام نتایج اولیه متقاضیان رشته های شغلی مربوط به وزارت مذکور از امروز جمعه سوم تیر ۱۴۰۱ در درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.

لذا متقاضیان بعد از دریافت نتیجه آزمون مزبور، درصورتی که بر طبق نتیجه مندرج در کارنامه آزمون جزء معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت جهت شرکت در مرحله بررسی اسناد و مدارک خوداظهاری و مصاحبه استخدامی وزارت آموزش و پرورش می باشند، موظفند برای اقدامات بعدی، در تاریخ چهارم تیرماه ۱۴۰۱ به آدرس درگاه اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش استانها به شرح جدول ذیل این اطلاعیه مراجعه و بر طبق توضیحات و زمان بندی های مندرج در اطلاعیه اداره کل آموزش و پرورش مربوطه، از زمان و مکان دقیق مصاحبه استخدامی خود اطلاع یافته و اقدام لازم بعمل آورند.

همچنین مصاحبه استخدامی از روز دوشنبه مورخ ۶ تیرماه ۱۴۰۱ شروع می شود و حداکثر تا روز سه شنبه ۲۱ این ماه طبق زمان بندی اعلام شده از طرف اداره کل آموزش وپرورش استان مربوطه (استان شغل محل مورد تقاضا) اختتام خواهد یافت.

عدم مراجعه متقاضی در مهلت اعلام شده بر طبق اطلاعیه اداره کل آموزش و پرورش استان مربوطه، جهت شرکت در مرحله بررسی مدارک و مستندات و یا انجام مصاحبه استخدامی، به منزله انصراف داوطلب از سایر مراحل استخدام تلقی می شود.

در صورت تایید مدارک و مستندات داوطلبان، از افراد واجد شرایط، مصاحبه استخدامی به عمل خواهد آمد. ضمناً بعد از شرکت در مرحله مصاحبه استخدامی، افراد پذیرفته شده به ترتیب نمرات مکتسبه در هر یک از سهمیه های استخدامی و به ترتیب نمرات فضلی برای انجام سایر مراحل استخدامی به اداره کل آموزش و پرورش استان مربوطه معرفی خواهند شد.

متقاضیان درصورت داشتن هرگونه ابهام و سوال درباب نمرات مکتسبه و نتایج اولیه آزمون، می توانند نسبت به ثبت درخواست خود حداکثر تا تاریخ دهم تیرماه ۱۴۰۱ در سیستم پاسخگویی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس https: //request.sanjesh.org اقدام نمایند. پس تاکید می شود از مراجعه حضوری به وزارت آموزش و پرورش، اداره کل آموزش و پرورش استانها و سازمان سنجش آموزش کشور خودداری شود.منبع:

1401/04/04
16:44:32
0.0 / 5
422
تگهای خبر: آموزش , دستگاه , سایت , سیستم
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
sunblog