جزئیات مصاحبه معرفی شدگان رشته های خاص آزمون کارشناسی ارشد

بلاگ سان: جزئیات مصاحبه، آزمون عملی، آزمون پروژه و گزینش معرفی شدگان چند برابر ظرفیت کد رشته های امتحانی دارای شرایط خاص و بورسیه کارشناسی ارشد از راه سازمان سنجش آموزش کشور اعلام گردید.

جزئیات مصاحبه معرفی شدگان رشته های خاص آزمون کارشناسی ارشد
به گزارش بلاگ سان به نقل از ایسنا، اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت برای آن دسته از کد رشته های امتحانی دارای شرایط خاص و بورسیه به همراه برنامه زمانی انجام مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش رشته های ذیربط و همینطور تاریخ، زمان و محل مصاحبه یا برگزاری آزمون عملی آزمون ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۱ طی دو روز گذشته بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت.
معرفی شدگان برای کسب اطلاعات تکمیلی لازم است اطلاعیه «در خصوص اعلام اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت کد رشته های امتحانی دارای شرایط خاص و بورسیه و برنامه زمانی انجام مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش رشته های ذی ربط و همینطور تاریخ، زمان و محل مصاحبه و یا برگزاری آزمون عملی و یا پروژه در کدرشته های امتحانی ۱۳۵۰، ۱۳۵۱، ۱۳۵۲، ۱۳۵۶، ۱۳۵۷، ۱۳۵۸، ۱۳۶۰، ۱۳۶۲، ۱۳۶۴ و ۱۳۶۵ آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۱» را که همزمان با بیان اسامی در درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org منتشر می شود، به دقت مطالعه کنند.
اسامی چند برابر ظرفیت رشته های "دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی" از راه درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام نخواهد شد، بلکه زمان برگزاری مصاحبه و سایر موارد به طریق مقتضی توسط دانشگاه مذکور به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد شد.
همینطور اسامی معرفی شدگان کد رشته های امتحانی ۱۱۵۴، ۱۱۵۵، ۱۱۵۶ و ۱۱۵۷ "دانشگاه جامع امام حسین (ع) " و کد رشته امتحانی ۱۱۴۹ "دانشکده فرماندهی و ستاد ارتش جمهوری اسلامی ایران" توسط سازمان سنجش اعلام نشده و متقاضیان باید مبحث را از راه دانشگاه مربوطه پیگیری کنند.
بنابر اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، عدم معرفی بعضی از داوطلبان متقاضی کد رشته انتخابی دارای شرایط خاص و بورسیه که برای مصاحبه معرفی نشدند، دو دلیل دارد. اول این که داوطلب در انتخاب پیش از کد رشته انتخابی دارای شرایط خاص پذیرفته شده است. بعنوان مثال اگر داوطلب کد رشته انتخابی دارای شرایط خاص و بورسیه را در اولویت بیستم برگزیده باشد و در یکی از کدرشته محل های پیش از آن یعنی تا انتخاب نوزدهم نمره قبولی را کسب کند، دیگر انتخاب بیستم بررسی و معرفی نمی گردد.
دلیل دوم این که داوطلب، نمره علمی لازم در کد رشته انتخابی دارای شرایط خاص را ندارد و جزو معرفی شدگان به مصاحبه نیست. بنابراین دلیل آن در کارنامه نهایی مشخص می شود و داوطلبانی که جزو معرفی شدگان چند برابر ظرفیت نیستند، بعد از رؤیت کارنامه نهایی و در صورت ابهام می توانند با سازمان سنجش مکاتبه کنند.
داوطلبانی که اسامی آنها بعنوان معرفی شدگان چند برابر ظرفیت انتشار یافته است باید با عنایت به نکات برنامه زمانی مشخص شده برای مصاحبه آزمون اختصاصی، آزمون تشریحی، آزمون پروژه و یا سایر مراحل گزینش به نشانی مشخص شده رجوع کنند. عدم رفتن به مفهوم انصراف متقاضی از گزینش در کد رشته محل های پذیرفته شده است.
آن دسته از متقاضیانی که با عنایت به اولویت کد رشته محل های انتخابی شانس قبول در رشته های انتخابی پیش از کد رشته های شرایط خاص و بورسیه را داشتند یا حداقل نمره علمی لازم را جهت مصاحبه این رشته ها نداشتند در لیست معرفی شدگان قرار نگرفتند و این متقاضیان در صورت هر گونه سوال می توانند با عنایت به کارنامه کدرشته محل های انتخابی با سازمان سنجش مکاتبه کنند.
معرفی شدگان چند برابر ظرفیت باید برای کسب اطلاع از جزئیات مصاحبه به درگاه اطلاع رسانی دانشگاه یا موسسه ذیربط رجوع کنند. به هنگام گزینش نهایی هم متقاضیانی شرکت داده خواهند شد که نتیجه مصاحبه آزمون اختصاصی و سایر مراحل گزینش آنها توسط مراجع ذیربط تأیید شده باشد. همینطور بعد از انقضای مهلت مقرر جهت شرکت در مصاحبه یا آزمون اختصاصی هیچ تقاضایی قابل پذیرش نمی باشد.
مصاحبه و پروژه آزمون عملی معرفی شدگان رشته بازیگری در دانشکده های هنرهای زیبا و گروه آموزشی هنرهای نمایشی برگزار می گردد و داوطلبان از یکم تا پنجم مردادماه باید برای مصاحبه رجوع کنند.
متقاضیان فوق در صورت داشتن هر سؤال می توانند از راه سیستم پاسخگویی اینترنتی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش با این سازمان مکاتبه کنند.
منبع:

1401/04/17
15:18:22
0.0 / 5
352
تگهای خبر: آموزش , اینترنت , بازی , برنامه
این پست بلاگ سان را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین پستهای مرتبط
نظرات کاربران بلاگ سان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
sunblog